SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6305
mam podobnie hulk mi tez psycha siada w nastepnym tygodniu matura nie wiem co dalej po niej a u mnie dopiero dochodzi 2 miech kuracji i minimalne efekty;/ jak ja wytrzymam jeszcze 10 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
kończę pierwsze opakowanie a różnica już jest znacząca... może później zarzucę zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
Ja dostalem teraz clindacne-rano differin-wieczorem i antybiotyk tetralysal (przez 15 dni po 2 tabsy na dzien a potem przez 30 po 1 tabsie).....po 5 dniach skora jakby jasniejsza nic nowego sie nie pojawilo a stare pryszcze schodza.....lecze tradzik juz przez 5-6 lat a obecnie mam 18 i jezeli nie przejdzie mi po tym co biore teraz, poprosze o izotek.....
A mam jeszcze pytanko jak biore ten tetralysal nic sie nie stanie jak wypije jakies piwko albo cos.....wiem wiem albo leczenie albo imprezowanie ale na 18 nie wypada nawet szampana nie wypic....


pozdrawiam

btw hulk997 powodzenia na maturze gratuluje sredniej

Zmieniony przez - Slevin w dniu 2007-04-28 18:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
Brałem kiedyś tetralysal była nieznaczna poprawa w czasie kuracji... po odstawieniu powróciło do poprzedniego stanu.
Co do alkoholu, to raczej bym unikał.

Hulk - średnia super! jak żeś tego dokonał ;) musisz być pracowity...

Zmieniony przez - Moog w dniu 2007-04-28 19:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 395
jak bralem tetralysal to pilem piwka i to nie malo ale teraz gdy jestem na IZO wole nie dzis juz 16 dni abstynencji :) efekty kuracji narazie niewidoczne ciagle cos wyskakuje ale nie tyle ile przed
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Slevin, Moog - dzięki Rzeczywiście łatwo to mi nie przyszło. W porównaniu ze świadectwem kończącym gimnazjum, jest ponad 1 punkt przebicia (wtedy miałem 4.08).

Slevin - specjalista nie jestem, ale ten cały tetralysal, to pokaźniej ryje wątrobe niz izo. Oczywiscie lamka szampana czy dwie cie nie zabiją, ale grubszego picia unikaj.


PS przed chwilą poszły ostanie 2 tabsy izo.
W ostatecznym rozrachunku przyjełem 107,5 mg/kg. Więc brakuje tych 13
Mam nadzieje że organizm tego nei zauważy.

Ogolnie to zwarzywszy, że teraz jest intensywny czas przygotowywania sie do maturki, to dam skórze totalnie odpocząć i nie bede sie golił na mokro do czwartku wieczór, dam jej tez odpocząć od blokera na ten czas. Siedze w domu i sie ucze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
ja na szczęście mam jeszcze rok, bo technikum... życzę owocnej nauki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
Slevin
Bralem kiedys i Tetralysal i polska Tetracyclinum i jesli chodzi o wypicie kilku piwek to lajcik, nie ma sie czym przejmowac, mi nic nie bylo jak sobie wypilem w czasie brania. Jednak na Izo wole sobie to picie odpuscic.
Ty zrob jak chcesz, nie namawiam ani nie mowie ze kategorycznie nie wolno, mi i chyba wiekszosci ktorzy brali tetracykliny nic sie nie stalo po jednym czy 2 piwkach.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
Ja jak jechałem na Tetracyklinie to niczego nie załowałem wóda piwo wino THC w sporych iościach. efekty były takie że przez chyba 4 miechy bez poprawy potem na 2 ostatnie nastapiła znaczna poprawa a gdy odstawiłem to po 2 tygoniach wróciło do poprzedniego stanu :/ Teraz gdy biorę Izotek to od 3 miechów wypiłem moze 4 browary, no a poprawa jest duuuza jak na razie ,a czeka mnie jeszcze z 6 miechów kuracji bo jadę dawką 20 mg :)

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3139
Dzieki za odp.


Czyli ten tetralysal nie pomogl wam i nie polecacie?

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium