SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
watrobe badaja za pomoca krwi ;]

ps. zasugeruj zeby zrobili Ci odczyny z twazy i migdałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4894
a lupiez to nie luszczaca sie skora ? ;-??

poradzcie co mam zroic by tego nie bylo ;d zaraz latoa mi snieg pada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jade 80mg i 0 łupiezu, kiedys mialem lupiez przed izo , kupilem nizoral, umylem kilka razy i nigy nie wrocil ...

tez macie takie "fajne" wysypli na zewnetrznych stronach dłoni!?:( 3 podskórne mi wy***ało niezle , jeszcze jeden na mordzie ehh... 80mg nie działa, niech mnie syfy nie w****iaja bo pojade na 100mg!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Jezeli nawet nie lupiez tylko luszczaca skora to najlepiej szampon "selsun blue" jest zdecydowanie lepszy od nizorala bo probowalem obydwoch juz po pierwszym myciu znika wszystko. Ja tam mam lekkie luszczenie ale mi to nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
kult poczekaj troche bo to moze byc od zmiany dawki, trzeba odczekac, wysyp powinien zejsc

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
no kult świrujesz nieźle widze ;D no też miałem taką "kaszkę" na zewnętrznych częsciach dłoni. Smarowałem kremem to. A jak ze wzrokiem u Ciebie na 80 mg? Mi sie bardzo pogorszył ale na 40-stce :D nie polecam 100mg już przesada imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
Ja też bym na miejscu Kulta trzymał się planu i przeczekał ten miesiąc na 80 mg.

A na łupież to Head&Shoulders.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16000
witam mam pytanko po jakim czasie po skonczeniu kuracji mozna sie wybrac na solarke?
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
yakuzik ---> w "instrukcji obsługi" przeczytaj półroku

tez mi schodzi skoraz dłoni z zewnetrznych czesci
wzrok tez sie osłabił ostro

ja tam jade do konca 60 i zmniejszam na 40 bo juz nic nowego niewyskakuje ale blizn i przebarwien w **** i jeszcze kilka sie goi
sa szanse ze Izo wybieli troche te przebarwienia i zmniejszy blizny czy juz tak bedzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Kult
z czasem przestanie wywalac .
najnowsze standardy mowia o dluzszym przyjmowaniu leku anizeli 120mg/kg mc

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium