SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
Czy możliwy jest wysyp po tygodniu brania Izoteku?? Jade na dawce 20mg. Waze ok 70 kg. Normalnie od wczoraj na twarzy chyba z 10 mi wyskoczyło a na plecach wyglądam jak jeż tyle białych... :/ Wyglądam duuuzo gorzej niż przed zaczęciem brania. Czy to juz ten wysyp czy dopiero bede mial za te 3 - 4 tygodnie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozliwe, ja mialem po ok 10 dniach i utrzymywal sie na morszie z tydzien, z mordy zeszlo ale nadal robi sie wysyp na ciele..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
mi sie juz w 3 dniu zaczol wysyp i przeszedl po okolo 2 tygodniach ale to wygladalo tak ze na poczatku pojawily sie mini syfki po 2 dniach znikly pozniej kilka malych podskornych 3-4 dni i znikly a pozniej 2 podskorne spore i znikly po 5-6 dniach, ale to raczej nie jest ten wysyp o ktorym mowa, bo jestem juz po drugim wysypie[lzejszym ale zdenerwowal bardziej] i mysle ze to chyba nie koniec.. bo nie mialem jeszcze takiego "konkretnego" nic

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
no ja na twarzy mam dosłownie wszędzie. Jak na czole nigdy nie mialem to teraz mnóstwo i policzkach (co juz wogle dla mnie ewenement). Najbardziej wkur***ają te z tylu głowy i na karku bo boli przy odwracaniu sie. Boze...jakby tego bylo mało to mi jeszcze jeden nawet na pycie wyskoczył mieliscie tam kiedyś syfa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ło ****a ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
ło ****a ...
tak powiedziałem jak to zobaczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
haha pewnie wyciskanie by bolalo
tak na serio to nie zazdroszcze.

niezle zalatwilem sobie gardlo.. polopiryna S, amotaks i jutro trzeba zdrowiec, zeby sie nie do***ac bardziej a pozniej glupie przerwy w izoteku albo cos.

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie nawet przedramiona osyfily a nigdy nie malem masarka.. pociesza mnie fakt ze morda jest lepsza z tyg na tydzien, reszta tak sobie:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
noi z tak ciezkiego tradziku wygladaja super wiec wy z sredniego jeszcze lepiej bedziecie wygladac

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
ja watpie, chyba ze mi przebarwienia znikna(zauwazylem ze juz nie mam zaczerwienien - tzn sa ale stopniowo znikaja i juz prawie nie ma - w miejscach gdzie byly syfy], a te mini blizny juz nie beda takie ciezkie do pozbycia sie

push your limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium