SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok zmiana dawki ale t dopiero pierwszy dzien, tzn wczoraj byl pierwszy na 60mg i juz taka reakca? zreszta lepiej wczeniej to przejde i ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
nie tylko Rambo przekłuwał takie gule

po przekłuciu (sterylnym) znikają prawie całkowicie w dzień góra dwa

bez przekłucia mogą istnieć i ze dwa miesiące, a może i dłużej - nie wiem ile, bo nie miałem więcej cierpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Mozna przekluwac ale jak jest ropa a w tej ****ie czerwonej nic nie ma pewnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co 0.6 x 30 mm moze byc? tylko z tego gowna nic nie wyplywa to jest problem, wiec jaki jest cel przebijania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
1) Jak się przekłuje to wypłynie ropa a potem krew z nią zmieszana.
2) W takich gulach to jest, tego jest dużo i to głęboko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
wiec pyt kejmen. Opisz czynnosci po kolei jak to dobrze zrobic zeby nie rozpaprac gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok poczekam sobie cierpliwie na jakiegos s****ysyna i ***a za***ie igła . jak głeboko wbijac cm dwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
Imadło, obcęgi, wiertarka...

Na serio:
1) Naszykować igłę (jak najcieńszą), spirytus salicylowy, miękkie papierowe ręczniczki ew. miękki papier toaletowy, lustro.
2) Umyć ręce i zdezynfekować (najlepiej spirytusem salicylowym) gule i igłę.
3) Wkręcić delikatnie igłę w gulę, najlepiej gdzieś na szczycie tam gdzie warstwa oddzielająca spaczoną breję od świata jest najcieńsza.
4) Powinno wystarczyć wkręcenie na głębokość ok 0,5cm. Breja wystrzeli sama od wkręcenia lub od DELIKATNEGO uciśnięcia guli.
Jeśli delikatnie nie wyjdzie to trzeba powiercić troszeczkę głębiej.
5) Wyciskać delikatnie pod różnymi kątami gulę aż wyleci cała ropa, krew z ropą i zacznie wypływać sama krew.
Na miejscu guli powinno być niewielkie wgłębienie.
6) Zdezynfekować miejsce akcji i ew. zakleić plasterkiem.

Jeśli wszystko zrobiliście dobrze to wszytko się błyskawicznie zagoi i nie odnowi.

Wszyscy lekarze mówią żeby nie przekłuwać itd. bla bla bla
Ale pomimo stosowania miejscowego przeróżnych środków gule wydawały się być nieśmiertelne. Do przekłucia...

Obecnie jestem 3 miesiące po zakończeniu kuracji. Od 6-7 miesięcy NIC mi się nie pojawiło. Niedługo zacznę się rozglądać za jakąś mikrodermabrazją żeby zlikwidować nieliczne przebarwienia i wgłębienia, które się jeszcze zachowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
tylko jest jeden minus takiego robienia...ja mialem ogromną gule...tez przekłuwałem...ale tez mocno wyciskałem zeby napewno wszystko wyszło. teraz mam takie blizny wypukłe. takie alpy mi sie zrobiły. mam takie 3 blizny ii to na twarzy na żuchwie.
pzdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
wypukłe? ja mam malutkie wklęsłe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium