SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180
a to włosy na plecach też wypadają? Łeeeee ale faaaajnie, to może zaoszczędzę kiedys tam na laserach jak już będę miał sylwetke kulturysty

Last Question: doszły mnie słuchy, że po kilku latach od zaprzestania stosowania tych leków ludzie zaczynają chorować. Prawda ci to? CO jest w tym leku takiego strasznego? :P Jak on działa (3 raz pytam ;p)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma nic strasznego...to sa pewnie te opienie speców...znawcow itp co nigdy nie mieli tego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
to tak jak bys w kolko jadl duze dawki witaminy A
takie same skutki uboczne beda
nie sa tragiczne wszystko zalezy od "tolerancji" organizmu na lek i dawki
i mowilem ze wlosy mi rosly i nadal rosna a nie ze wypadaja, ale tak mam kiedy cwicze, spozywam odpowiednie jedzenie itp

kult hgh nie da takich mocnych i konkretnych efektow imo, ale z insa to bylo by cos.. ale dieta musi byc konkretna
a co do kosztow to nic nie mow jedzenie wychodzi u mnie ponad 700zl/miesiac[chociaz jeszcze malo kcal, bo dopiero zaczynam spowrtotem cwiczyc] i do tego suple i inne zabawki, eh

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
ciekawe
walisz inse z hgh ?
moze rozpisz diete

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomek - mam dietetyka i lekarza, za niedługo mysle zaczne, ale co do insy nie jestem pewien, najpierw musze sie wkrecic w porzadna diete co do grama itp, grunt ze w pracy looz, moge jesc o ktorej chce i jak długo chce etc wiec looz, gdyby nie to to bym inse odpuscił, ale pozyjemy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
kult chcesz 4 opak aknenormin 20mg po 100zł? gratis 10 tab. taka dziewczyna chce sprzedac bo jej zostało do sierpnia 2008 data waznosci.

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki juz nie aktualne bo mam juz nakupione roa 10 opakowan po 30 tab po 20mg...sorka dzieki za pamiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
Ale jaja! Przedwczoraj wszysła mi pod okiem olbrzymia krosta podskórna, wyglądało jakbym dostał pi**e pod oko, kazdy mnie o to pytał czy dostalem. W sumie nie wygladalo aż tak źle, lekkie pogróbienie i zaczerwienienie od dołu oka, ale to jeszcze nic. Dzisiaj rano się budzę i czuję że niemogę otworzyc tego oka do konca (takie na wpół przymknięte) pełen obaw podchodze do lustra a tu całe spuchnięte od dołu i od góry, jakby pod brwią choć tam nie ma krosty. Wygladam jak gołota po walce z lenoxem lewisem. Mieliscie kiedys cos takiego?;/ Czy to opuchnięcie możliwe że jest spowodowane tym podskórniakiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mialem na policzkach, kosciach policzkowych masake ze kazdy sie pytal kto mi w***ał, od 3 tygodni mam spokoj i nic nie wyskakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16000
ja jak na razie jade 7 dzien na izo 20 mg/dziennie i narazie wyskoczylo w **** nowych pryszczy i usta mi sie przesuszają strasznie, w****ia mnie to troche ze mam gorszy stan niz przed wzieciem :[
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium