SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 744
Jestem już przeszło tydzień czasu po kuracji i chyba pomału zaczyna wszystko wracać... Koło uszu i na szyi pojawiła sie dziwna kaszka, takie małe krostki! No a na policzku 3, a może nawet 4 zmiany. Stosuje na nie DUAC żel i pomału znikają.. Ale szczerze mówiąc myślałem, że będę miał już z tym spokój, ale okazuje sie, że chyba jeszcze nie teraz.. załamka :-/

Bo marzeniem jest lekarstwo które leczy, ten kto marzy nie zaprzeczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
oj prosze Cie....nie przesadzaj i nie wyolbrzymiaj zanadto sytuacji w której sie znajdujesz...wyskoczyły Ci 3 siurki na policzku i płaczesz...weź sobie zdjęcie sprzed kuracji i dopiero oceń sytuacje w której sie znajdujesz...a co mają powiedzieć Ci którym izo nie pomógł naprawdę...ja jestem już 3 miesiące po kuracji i w dalszym Ciągu mi coś wyskakuje...i to nie takie siuśki o jakich piszesz tylko wielkie zamknięte w środku potwory które muszę usuwać chirurgicznie!!!przy każdej wizycie u lekarza to samo:,,do zabiegowego...''i kucie igłami i przecinanie tego szajsu..i zastrzyki do miejscowo..ból cierpienie i zaciskanie zębów przy każdej wizycie...ajjj..jak ja bym chciał aby na mojej twarzy były tylko 3 krostki....

ps.odliczanie do 2 cyklu izo trwa...

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
dziś byłem u dermy i spytałem o samoopalacz, powiedziała ze spoko mogę stosowac i nic nie bedzie, poleciła mi jakiś dave ten co teraz reklamuja. Już nie mogę sie doczekać kiedy moja twarz nabierze różowo-brazowgo koloru a nie jak do teraz tylko rózowy :P w lato stosuję blokery wiec nie miał bym nawet szans na opalenizne i wyróżniał bym sie od innych jeszcze bardziej niż teraz :/

ps. od chyba ttygodnia cały czas pije po 2/3 browary dziennie i prawie ciągle jakieś imprezy ... twarz sie trzyma ale nie wiem jak tam wątroba ;]

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
nie no teraz jednak przemyslałem sprawe i jednak nie jestem takie pewny co do zakupu samoopalcza albo balsamu brązującego bo tego typu produkty zapychają pory i moga być przyczyną nowych pryszczy w dodatku brzydko pachną i mogą zostawiać zacieki :/;/;/ wieć nie wiem ... moze ktoś ma doświadczenie z tym czymś????

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
hmm ja całkiem przez przypadek wykryłem tan samoopalacz .... to był DOVE cos tam
po prostu skonczyl mi sie krem i mialem bardzo suchha skore wiec wzialem od matki z lazienki jakis balsam i sie nin wysmarowalem
nie wiedzialbym ze to samoopalacz ale zapomnialem umyc rak i mialem pomaranczowo-brazeowe rece :)
wiec sie nim jeszcze pare razy posmarowalem i nabralem jakiegos kolru a zaciekow zadnych nie mialem , i jakiegos pogorszenia w postaci pryszczy nie zauwazylem
ps. ja juz koncze ze 2 tyg kuracje i jest baardzo zadowolny ;)
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
ja zjadłem już ok. 33tabletki izo 20mg- jest to chyba 12dzień kuracji, nie wiem dokładnie.

Efekty:
wyskakują mi jeszcze podskórne, lekko zaczerwienione zmiany- takie jakby małe guzy ale w miarę szybko znikają- tak około 4-6dni
Skóra ładnie się łuszczy
Wyrównały się mniejsze blizny
Zeszła część zaskórników
Skóra nabrała znacznie lepszego kolorytu- nie jest rozpalona
nie przetłuszcza się już tak mocno

Wszystko idzie w dobrym kierunku, jedynie czekam aż przestaną pojawiać mi się te podskórne syfy- jest ich coraz mniej. Potrzeba mi tylko czasu.

Do tej pory byłem na 3wizytach co łącznie kosztowało mnie ponad 850zł +koszty dojazdu ok 100zł. Jestem na dawce 60mg/dzień.

Skutki uboczne jakie mnie dopadły to: standardowo suche usta, zakrzepnięta krew w nosa- czasem czuje jakby się tam coś niedobrego działo, oczy mnie bolą ale na to ma wpływ długie przesiadywanie przed komputerem i wczoraj na siłowni jak robiłem barki o mnie mocno kręgosłup bolał.

Pomyśl dwa razy zanim to zrobisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Czesc.
U mnie 2,5 msc po zakonczeniu kuracji. Nic nie wyskakuje. To co było na udach, to od pyłu/kurzu/brudu z pracy. Dostałem takie robione mazidło i pomaga. Ale ja ide do roboty to zawsze cos wyskoczy na udach (mało).


Dzis konkretnie sie zjarałem po plecach. POnoć tak nie wolno. Myslałem ze w miare jest, ale jak sie okazuje, przyszalałem i sie przeliczyłem. No nic, mam nadzieje ze nic mi nie bedzie.


PS nie chce niczego zapeszyć (odpukać), ale równo rok temu, wstydziłem sie sciągnąc koszulke nad rzeką. Dzis po tamtych czasach zostały mi blizny, ale to nic w porównaniu z wulkanami


POzdro, trzymajcie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
Mnie wczoraj jakaś nerwica wzięła i zacząłem kombinować przy skórze...
Wyciskanie zaskórników, wągrów i peeling mechaniczny, po tym wszystkim skóra nie wyglądała za ciekawie.
Nałożyłem dużą ilość Dalacin T i na niego grubszą warstwę kremu Bambino dla dzieci.
Dziś rano jest dobrze, jedynie niewielkie zaczerwienienia w niektórych miejscach.

Nie polecam mocno wyciskać, bo ot pogarsza sytuację. Należy się pozbyć tylko tych syfów które mogą się "rozwalić" podczas mycia a później przyłożyć tam na jakiś czas antybiotyk.
Za to peeling to w miarę dobry pomysł- raz na jakiś czas warto zetrzeć obumarły naskórek- jedynie osoby z ropnymi syfami nie mogą go używać.

Pomyśl dwa razy zanim to zrobisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
podczas kuracji peeling...a ja myslalem ze nie wolno...

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
hehehe Polak potrafi :P

łeeeeeeeee

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium