SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16000
ja kupuje aknenormin 30x20mg po 99 zł a izotek z tego co wiem 120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
co do dawki i postepow to wszystko zalezy od organizmu jak toleruje i jakie efekty tez od problemu i rodzaju tradziku i wielu innych czynnikow
jeden przyjmnie polowe z tej dawki 120
inny musi 2x cykl zrobic

u mnie ogolnie ok jest nic sie nie zmienia z tradzikiem chociaz coraz intensywniejsze treningi, coraz wiekszy pot, supli troche zaczelem brac, i nie wysypuje ale i tak nie jestem zadowolony bo mnie przebarwienia w****iaja

co do tego wyciskania to tak jak kult - tez nie polecam bo pozniej sie babrze typu strupki i skora sie w tym miejscu w kolko luszczy i w****ia, a jak sie je zrywa to pozniej plamy

mniej pisze bo rzadziej na forum jestem

Jezeli sie bierze Izotek i chodzi sie na silownie to warto zadbac o stawy?


szczerze mowiac nawet bez izoteku warto zadbac o stawy bo jak zaczna bolec to pozniej moze byc prze***ane wiem to z wlasnego doswiadczenia [czyt. brak rozgrzewek kiedys, zla technika] teraz wrocilem na silownie i w mojej stalej suplementacji znalazla sie m.in. glukozamina ale jak nie bedziesz robil odpowiednich rozgrzewek to i tak nic nie pomoze

pavelk a jaka to byla wysypka?? bo ja nie wiem zabardzo, bo nie mialem jeszcze wysypek na izoteku zadnych a chcialbym wiedziec jak to wyglada i czy swedzi czy nie i takie tam

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2007-10-18 19:15:36

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a wywalił mi na bicku taki ***itny podskórny ze szok!!!! ******le nie ruszam tego,bo pozniej znow blizna zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
jestem na pct. sermy w duzych ilosciach i wywalilo troche tu i tam.
zycie

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
lekarz mi mowil ze wysyp na poczadku nie u wszystkich jest tylko od tych co maja duże gule.. wiec jak ktos nie mial to nie ma sie czym martwic..

Ps mozna uzywac antybiotyku Clindacne? to HUMAVIT- Skrzyp i pokrzywa nie ma w skldzie wit A... wiec mozna?

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7295
beercik
Ta wysypka była na rękach. Nic nie swędziała, ale nie wyglądała za estetycznie. Pokazałem łape dremie, i powiedziała z zachwytem że to jest "..."(tu podała jakąś smieszną łacińską nazwe) i że jest to normalne przy wyszuszeniu skóry...

beercik napisz jeszcze jakie bierzesz suple, albo daj linka bo w którymś poście już pisałeś ale nie chce mi się szukac hehe

Ekonomista to osoba, której wydaje się, że wie więcej o pieniądzach niż ci co je mają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23322
U mnie w aptece Izotek 30 x 20 mg 144 zl:/ a 30 x 10 mg 107 zl. To bym musial wydac 250 zl za 30 mg miesiecznie troche duzo. Dermatolog mi powiedziala, ze mam brac 20 mg rano i 10 mg wieczorem nie da rady zrobic tak zeby lykac 40 mg i 20 mg i tak na zmiane? Taniej by mnie to wynioslo troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1583
Ja łykam 20 i 40 na zmianę 4 miesiąc i żyje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
najlepiej brac 2 kaps rano odrazu bez dzielnia dawek

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
tak jak metyll lepiej brac takim planem na 2 dni:
I dzien: rano, wieczor
II dzien: popoludniu

pavelk thermo shape, cm3, chela-mzb, growth factor, glukozamina, vit C, B-50 --- stala suplementacja na 5-6 miesiecy tym a pozniej zmiana nie ktorych na mocniejsze. Te maja mi pomoc powrocic do formy po dlugiej przerwie
najgorzej z tym B-50 dla skory z tego co pamietam gdzies czytalem ze spore dawki B12[nie pamietam dokladnie] maja wplyw negatywny na tradzik a ja biore B12 100mg wiec troche jest
po tych B-50 to widac efekty w postaci bardziej ***iacego moczu i potu ale wit B waznee

ogolnie w ta pogode jak wyjde na dwor bez zadnego posmarowania jakims kremem albo czyms to przebarwienia sie robia mocno czerwone jak bym twarza ryl o beton omg nigdy nie bylo takiej masakry, kiedys to przynajmniej czarny bylem to nawet przy najwiekszej pizgawie nic nie bylo widac.

szeryf z tego co widze to mamy 2 zupelnie odmiennie myslacych dermatologow bo za to mi dzieli dawki

tomek wazne zeby pozniej zszedly i nie pozostalo po nich nic a na pct to sie raczej napewno mozna bylo tego spodziewac

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2007-10-19 22:33:43

push your limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium