SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 376043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
prosac
Ale mi tak mocniej coraz wyskakuje
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
badanie tak jak wspomniał kolega kilka postów wyżej polega na pobraniu wydzieliny z krosty a potem trzeba poczekać aż coś się wyhoduje albo i nie ( nie wiem, która opcja jestlepsza szczerze mówiąc)


a co do dermatologów to właśnie zaczęłam wątpić w to, że to oni są tu specjalistami i wiedzą jak walczyć z tą bądź co bądź chorobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
cze u mnie coś ok. 50 dzien kuracji, przyjąłem jakies 1440 mg czyli w moim przypadku 24 mg na kg.Od jakiegoś miesiąca nic nowego się nie pojawia tak ze już zapomniałem co to znaczy wągier <yupi> niestety cały czas mam czerwoną twarz, a derma jeszcze zmnijeszyła mi dawek do 20 mg na 24h wiec obliczyłem że przy takiej dawce musiał bym jeszcze brać lek 288 dni :/. Efekty uboczne standart suche usta dłnie i wysypka na dłoniach i przedramionach.
Ostatnio wróciłem do uprawiania sportu więc nie mam czasu na popłudniową drzemkę. A jakiś tydzień temu z nudów z kumplami na przerwie zaczeliśmy grać w monetę (a ja kompletnie zapomniałem że przyjmuje izotek) i przy pierwszej przegranej bez najmniejszego problemu zmasakrowali mi dłoń pierwszym uderzeniem :S naszczęscie wszystko się zagoiło i teraz zwarzam na to co robie :P

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Sa ludzie ktorym izo nie pomaga.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
a moja derma powiedziała , że jak Izotek nie pomoże to nic już nie pomoże... wiec albo przyczyna tkwi gdzie indziej, albo... no właśnie albo co???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Czas powienien pomoc...
To smutne, ze najlepszy okres zycia trzeba poswiecic na zmaganie sie z ta dolegliwoscia ale co zrobic...
pozdro

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
No właśnie to jest żenujące, nie chcę 2 raz izo bo nie mam żadnej gwarancji że wyleczy mnie na dłużej niż 3 miesiące.
Pojeabne teraz będę znów wyglądał jak pół dupy zza krzaka i nie wiadomo kiedy to g**** przejdzie.
Echh i co ja mam teraz zrobić, ja podejrzewam że to hormony bo jakoś nadmiernie owłosiony jestem na nogach i pośladkach ale wolę nie eksperymentowac z hormonami to już nie przelewki.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 213
dobra bylem u mojego derma i powiedzial ze takei bole glowy sa zadke jak tu pisze na ulotce jak byk ze one czesto wystepuja i wiecei co kazal mi isc do lekza rodzinnego to jutro wam powiem co mi dolega z ta glowa :P a i jeszcze poweidzial ze jak bedzie wiedzial przec co mnie ta glowa boli to bede mogl dalej lykac pigoly bo one naprawde pomagaja ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
panowie mozna jakies palenie przy izo uskuteczniac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
piotrorts
nie mozna bo wyskocza okropne ropne zmiany

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium