SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1450
u mnie 22 dzień, wczoraj delikatny wysyp ale bez tragedii, za 6 dni wchodze na 40mg. Niechciało Wam sie jakoś bardziej spać podczas brania Izo? Jakiś taki śpiący jestem, albo mi sie uczyć nie chce:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
szczerze mowiac jestem bardziej senny niz normalnie
moglbym pol dnia spac /zalezy tez od dawki/
ale to tez skladaja sie na to inne rzeczy takie jak przemeczenie po treningu, odpowiednia pora /w zime najchetniej zapadlbym w sen zimowy/ itp, ale izo tez ma u mnie jakis wplyw na to ze potrzebuje wiecej wypoczynku

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
dokłanie tez jak wracałem do domu po szkole to w kimono ;d tak chociaz z 1h taki z***any byłem
ale teraz juz ne jestem senny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
Eheh, wczoraj się wku***łem i wpie***iłem całą milkę, za dwa dni będę miał na mordzie wietnam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
ja tam niemam diety wszytsko w******lam chipsy czekolady i ****

na moje to niema sesu takie niejedzenie jakis tam produktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
ja tez jestem zdania ze nie ma sie co ograniczac na maxa, ani srednio. mozna troche
ja mam diete ale z kilku innych powodow ale napewno nie z powodu syfow

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
diete tylk oz powodów sportowych a nie syfów, h u j z nimi, syfy ci miesnia nie dadza;), syfy przychodza i odchodza ciezary i miesnie zostaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4894
elo, u mnie tez dzien 22 za mna na 20mg

objawy takie ze w koncu sucha jest skora, luszczy sie troszke, usta suche, i oczy tez, ale kropelki Visine daja rade,

syfy z blecow i barkow jakby zeszly, i te co nei zeszly zchodza,
natomiast na twarzy sie goja stare lecz jeszcze wyskakujamiejscami ;-(
chyba trzeba bedzie dawke zwiekszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm...przebarwienia z lewego bica jak by wybladły ciekawe ciekawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 268
Zaczelam ostatnie 10 opakowanie. W zeszlym miesiacu zaczely sie pojawiac takie drobniutenkie biale pryszczyki w sumie nie wiem jak to nazwac, bo nie jest to normalny pryszcz z ropa, ale cos co ma biala substancje w srodku pojawia sie w skupisku po 3-4 tylko w okolicach obu policzkow blizej ucha. Czy ktos mial cos podobnego. Zaczyna mnie to martwic bo zostalo mi 25 tabletek do konca kuracji :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium