SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1611
system19 - w pierwszej kuracji nie wziąłem całej dawki i dlatego trądzik wrócił. Wrócił tylko na twarzy. Na plecach i klatce piersiowej na szczęście zostały już tylko blizny. Na szczęście teraz zostało mi już tylko 2 miesiące do końca drugiej kuracji a od jakiś 2 miesięcy wyskakuje coś tylko sporadycznie także jestem w pełni zadowolony. Przerwa miedzy kuracjami wynosiła 6 miesięcy.
agawa87 - kuracje podobno można przerwać bez konieczności zaczynania nowej do 2 miesięcy bo tyle sie IZO w organizmie utrzymuje. Tak powiedziała mi dermatolog. Ja miałem niedawno przerwę 3 tygodnie ale zacząłem brać dalej i jest ok. =)

]=>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
no to jestem zablokowany w tym momencie....kuracja zakończona..pryszcze wyskakują..a na następną kuracje trzeba poczekać...no cóż taki los..i powoli zaczynam sie z nim godzić :) no i jeszcze w dodatku zaczęły mi wypadać włosy...

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
system ja też dziś zauważyłem że mam mniej włosów trochę prześwituje do skóry ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
system 19 - prosze tylko sie z tym nie godz!!!!!!! walcz! damy rade! musimy!nie mozna sie poddac!! na pewno zdajesz sobie sprawe z tego jak wiele zalezy od psychiki!!!!!!!!!!!!!!u mnie tez nie jest wesolo, gdy zaczynalam brac izo mialam o wiele mniejsze problemy z tradzikiem niz przez pierwsze 4 i pol miesiaca leczenia, wysyp za wysypem i to taki,ze plakalam patrzac w lustro. teraz jestem w drugim tygodniu 6 miesiaca i jest dobrze, ale przebarwien i blizn, ktore nabylam dzieki tym wysypom jest mnostwo...no i gdy zaczelo wreszcie byc dobrze dowiedzialam sie,ze musze odstawic wszystkie leki jak najszybciej na okres min miesiaca,zeby moc zrobic wiarygodne badania...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
system19
No stary musisz byc twardy. Ciezko jest jak na twarzy wyskakuja te zmiany zwlaszcza po takiej walce i dobitej psychice. Mnie po odlozeniu leku 3mala mysl, ze jak cos wroci to powtorze kuracje i calkowicie usune insekta. Miejmy nadzieje, ze nie bedziesz musial tego robic.

U mnie ciagle za***iscie pomimo tego, ze skora ciagle przezywa meczarnie. DHT, solaria itp... Do mycia glowy, ciala, twarzy uzywam tylko i wylacznie jednego srodku. Panie i panowie... - Head&Shoulders Sensitive.
zdrowia

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
wiem..ale boli mnie fakt że kolejne wakacje muszę spędzić za zamkniętymi drzwiami...ajjj...

PS.Dużo ćwiczę..siłownia, sporty wytrzymałościowe,sporty walki..Trenuje 5 razy w tygodniu i moje pytanie brzmi:Czy ćwiczenia sportowe mają wpływ na nasilenie trądziku(nie przyjmuje żadnych odżywek itp.)??

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
podczas intensywnego wysilku wytwarza sie chyba sporo testosteronu wiec mogą mieć, ale ja tam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
W moim przypadku nie zauważyłem ani nasilenia ani remisji trądzika. Jeżeli po treningu się wykąpiesz nie ma to raczej znaczenia. Oczywiście nie można chodzić spoconym.

Zmieniony przez - Moog w dniu 2007-05-15 21:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
system19 a jak sie odrzywiasz co jesz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
nie jem fast foodów, czekolady i żółtego sera,unikam słodyczy,alkohol sporadycznie..reszta posiłków to tylko posiłki domowej produkcji..

Koksuj razem z nami:)...Izotek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium