SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1583
Plecy bolą mnie strasznie ale tłumacze to zwiększeniem intesywności ćwiczeń a nie rozpoczęciem kuracji izo.


Aknenormin to lek identyczny jak Izotek tyle, że tańszy. Sam go stosuje bo po co przepłacać. 20 złotyc zaoszczedzonych na opakowaniu biorac pod uwage ze bede musial kupic ich z 13-14 piechotą nie chodzi.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
Dzięki metyll
A możesz napisać za ile Ty go kupujesz?
Bo jutro się wybieram po niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1583
Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to funkcjonuje ale niwektóre apteki mają chyba podpisana jakąś umowę z producentem i w nich ten lek jest dużo tańszy. Ja mieszkam w Łodzi i kupuje w aptece na placu Reymonta za 99 zł dawke 20mg a w aptece blisko mojego domu kosztuje 140 zł. Na tej stronie - http://www.blau-farma.com.pl/index.php?w=-1 - masz apteki z tanim Izotekiem, zwykle Aknenormin tez jest w nich tanszy. Warto jest znalezc tania apteke bo oszczedza sie naprawde kupe kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
Hey.
Szukam taniej apteki w Krakowie gdzie można kupić Aknenormin.
Dzwoniłem do aptek które są na stronie http://www.blaufarma.pl/index.php?w=-1 i znalazłem apteke w Krakowie gdzie można kupić za 108,80 zł ale może ktoś wie dzie jest jeszcze taniej.

Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
Hey.
Szukam taniej apteki w Krakowie gdzie można kupić Aknenormin.
Dzwoniłem do aptek które są na stronie http://www.blaufarma.pl/index.php?w=-1 i znalazłem apteke w Krakowie gdzie można kupić za 108,80 zł ale może ktoś wie dzie jest jeszcze taniej.

Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1583
Gdzieś czytałem, że w aptece "Zielony Bluszcz" przy Oławskiej jest tani Aknenormin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
No tak ale to jest we Wrocławiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Witam

Biorę Izo 5 ostatni miesiąc, dawka 10mg na dzień mam jednak wątpliwości czy nie przerwać leczenia z powodu włosów. Ostatnio zauważyłem że strasznie się przerzedziły i zakola lekko się cofnęły i na czubku głowy również przerzedzenie.

W związku z tym mam pytanie czy ktoś również spotkał się z takimi skutkami ubocznymi i czy jest to odwracalne, po jakim czasie włosy wrócą do normalnej postaci z przed leczenia? Problem jest dla mnie istotny zawsze miałem gęste mocne włosy a teraz się to powoli zmienia co nie jest dla mnie komfortowe.

Pzdr

[1 month after Izotek]
f***ing clear face :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
killroy
ja z wlosami mam podobny problem: zakola mi sie porobily i ogolne przerzedzenie. Pytalem producenta i niby wszystko po kuracji wraca ale czy do konca tak jest to nie wiem. Mi derma po 2 miechahc od kuracji kazala tabsy na porost zobaczymy moze same odrosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
killroy - Ja jeszcze nie biore akne ale w przyszły tygodniu zaczne, też czytałem że włosy wypadają i też się tym martwie.A wcześniej wypadały Ci Włosy? Próbowałeś w trakcie kuracji myć włosy jakimś dobrym szamponem na wzmocnienie włosów? Albo coś innego żeby je wzmocnić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium