SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 376020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
U mnie w dniu dzisiejszym nie ma już zadnego pryszcza. Kuracja od początku października. Cały czas prawie dawka 40mg. Jednak przebarwienia okropne na plecach i barkach :// Na twarzy nie ma na szczęscie żadnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
Ile zostało Ci do końca? 2 miesiące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
dermatolog powiedziała mi że jeszcze ze 2 miechy, ale jak mi przebarwienia nie pobladna to bede jeszcze ciagnał. To że nie ma pryszczy to nie oznacza że jest ładnie (mówie o barkach i plerach bo do twarzy nie mam zastrzezen żadnych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale dno..skroa sucha na mordzie az pyl, to ni******* z tym uzywam kremow, ktore tak czy siak pieką...jest jedna sprawa ****a....konkretna....kochałem sie z moją dziewczyna wczoraj od 19 do ****a dzisiaj 8 rano!!!NIE MOGLEM ****A DOJSC, kondycha jak u konia ale nie moglem dojsc i hu ja nie doszedlem!mmiał ktos juz cos takiego???ja ******le....wykonczyłem ja chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
izo nie powinien byc przyczyna tego problemu

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4894
powiedzcie mi co robic na lupiez

patrze ze snieg coraz bardziej zaczyna sie sypac,

a stosuje szampony odzywki jakies nawilzajace itp ;/

przed izo nie mialem sniegu wcaleeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
to pewnie nie lupiez tylko skora ci sie luszczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
lupiez tez jest mozliwy przy izo

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
nizoral

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Czesc Wam, dzisiaj byłem u mojej dermatolog i zaczynam kuracje izotretynoiną z tym, że ja będę stosował Curacne, a nie Izotek.

Mam skierowanie do laboratorium na podstawowe badania i mam w związku z tym pytanie... Jak to wygląda? Bo wiem w jaki sposób badają krew, albo mocz, ale jakoś nie moge sobie wyobrazić badania wątroby. Może ktoś z Was to opisać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium