SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
effaclar k nie pomorze ba blizny uzywam od paru miesiecy ogolnie drogie ale takie nawilzajace.. juz chyba lepsze Avene-DIACNEAL to na blizny chyba dobre bo kwas glikolowy zawiera..
Ja bede myslal o paru seri zabiegów okoł 3 na IPL Laser splycaja sie blizny plytkie i przebrawienia giną. Słyszałem pozytywne opinie o AMELAN z 4 tys kosztuje 1 zabieg wystarczy i pozniej miesiac sie codziennie trzeba smarowac ( to na przebarwienia tylko dziala tez na zmiejszenie łojotoku) wygrało nagrode Perła dermatologii 2007

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1583
Szczególnie żałosne jest gdy, że "samo przejdzie" mówi dermatolog a cos takiego mnie spotkało...

Ja ostatnio jestem zadowolony. Po zmianie na Izotek widzę systematyczną poprawę, cudów nie ma ale jest już nieźle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
czesc!

dzis moj 4 dzien, na izoteku (2x20mg), wlasciwie to juz druga kuracja ale pierwsza byla tragicznie przeprowadzona z uwagi na wiedzie 'dermatologa', przeskoki dawek, od 10mg do 30mg i pelne leczenie nie zawieralo 120mg/kg.

Po pierwszej kuracji mialem rok wzglednego spokoju, z tym ze moj tradzik jest niewielki, to bardziej problem natury psychicznej

Teraz mam dobrego prowadzacego i zaczynam od nowa
Jak na razie skora wygladzona i zmiany na buzce bardzo male (jest znacznie lepiej), czekam na wysyp, zobaczymy jak to bedzie. Teraz nie ma tragedii, nawet usta jeszcze nie wysychaja tak bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
killer87 to dobrze, rozumiem Twoja racje jednak ja swojego zdania nie zmienie
jak widac u wiekszosci osob po kuracji izotekiem[kilka osob potrafi nie byc zadowolona z efektow] jest ok co do tradziku ew 2-3 syfki czasem wyskocza ale nikt nie
za to polecam wejsc na jakies forum gdzie jest o zabiegach przeroznych i poczytac opinie osob.. nie sa takie optymistyczne, mowa o tych wmiare lajtowych, chociaz o dermabrazji mechanicznej tez nie wyczytalem niczego optymistycznego[glownie czytalem o zabiegach itd bo jak juz nie raz wspominalem to mnie najbardziej denerwuja przebarwienia]
druga sprawa to kasa, laczna suma zabiegow moze wyniesc sporo wiecej niz kuracja izotekiem, chociaz wszystko zalezy od problemu
a ze u mnie jest glownie problem z przebarwieniami to z MOJEGO() punktu widzenia bedzie ciezej niz z syfami. Kazdy moze miec swoje zdanie

co to jest z tym ocen wypowiedz?

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2007-10-23 18:47:10

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm...juz jestem nie wiem drugi miech kuracji, zaczalem od polowy sieprnia, 20mg na poczatku, teraz od jakis 2-3 tygodni 30mg...dzisiaj myje morde, gole sie i nie moge uwierzyc ze ta małe ***owe blizny zaczeły znikac...plyca sie az sam sie zdziwilem, oczywiscie na mordzie cos tam wykoczy czasami ale naprawde rzadko, na plecach rzadko, klata spokoj od miecha, brzuch spokoj od miecha, na barkach cos wyskakuje ale takie dziwne podskorne czerwony ze nie da sie tego wyciskac wiec nawet nie dotykam, samo powoli przechodzi, dlugo to schodzi ale idzie, na bicach przebarwienia i takie cos jak na barkach...................ale mało, przedramiona cos wysyfiło dziwne...hm...jednak dobrze zrobiłem ze wszedłem na 30mg, bede tak ciągnął do konca listopada pozniej wchodze na 40mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
zapisuj sobie lepiej gdzies od kiedy do kiedy jaka dawke bierzesz bo sie pogubisz tzn juz sie gubisz i jak pozniej wyliczysz ile przyjeles
a mi sie przebarwienia robia dodatkowe mhm, moze czegos innego do nawilzania skory powinienem uzywac

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
Witam ponownie,

Czy to normalne ze nic sie nie dzieje, nie wysychaja mi usta (strasznie delikatnie, zupelnie mi to nie przeszkadza), nie mam efektow ubocznych, nic nie czuje...

Jestem 5 dzien na izoteku, dzis wzialem 9 tabletke, 20mg.

Kiedy zaczeliscie odczuwac suchosc warg i inne efekty uboczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1583
Spokojnie...za 3 tygodnie będziesz narzekał na wysychające usta ;). Myślę, że w ciągu kilku dni zaczną wysychać. Na ulotce można wyczytać, że suche usta występują u 10% pacjentów ale w rzeczywistości jeszcze nie spotkałem się z takim, którego by to nie spotkało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
Czy to normalne ze nic sie nie dzieje, nie wysychaja mi usta (strasznie delikatnie, zupelnie mi to nie przeszkadza), nie mam efektow ubocznych, nic nie czuje...
ja przez pierwsze 2 tygodnie czy tam niecale 2 nie mialem w ogole pomadki bo cwaniaki() w aptece nie dawali do izoteku pomadek dopiero jak sie im powiedzialo to dali pf
z tymi skutkami ubocznymi to smieszne sa troche podanie z tymi % prawda moze to jezeli chodzi o te naprawde grozne dla zdrowia ktore b. rzadko wystepuja ale ogolnie to nie ktore skutki nie sa w tych tabelkach co trzeba

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
ehh...właśnie wróciłem od PAŃSTWOWEGO deramtologa...jak ja go nie lubie. dała mi izotek (nareszcie). ale kompletnie nic mi o nim nie mówiła. jedyne co to: mogą Ci wysychać usta, unikaj słońca, moze być na początku pogorszenie i żebym nie jadł dużo witaminy A. I co to ma być?! w sumie ze sto razy więej sie dowiedziałem z tego forum niż od niej. nawet dobrze nie mówiła mi ile mam brać lub kiedy, z czym...ehh...z tego co zrozumiałem dala mi 20mg na dobe. wtyta trwała jakieś 5 minut...

miesiąc wcześniej chodziłem prywatnie do dermatologa i tam mnie dobrze traktowano. na każdej wizycie z lupą mnie babka badała. wizyta trwała z 20-30min. i jak zapytałem ile by mi dala na początek izoteku to powiedziała ze 40mg a potem więcej...

i do kogo następnym razem iść na wizyte...ehh...czuć sie jak szmata czy jak król...

pzdr

Zmieniony przez - Paweek w dniu 2007-10-24 16:17:21

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium