SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Ja dzisiaj bylem na meczu i jakies 3 godzinki od 16 w sloncu. Poza lekkim zaczerwienieniem nic sie nie dzieje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
W środe na badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
długo się czeka na wyniki po badaniach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
ja odbieram jeszcze w ten sam dzien w laboratorium bezposrednio (wlasnie dzisiaj mialem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 771
Widzę, że niezłe są tutaj gdybania na temat Izo

Ja tylko dodam od siebie (jeśli to nie było jeszcze wspomniane), że izotretonina wydala się z organizmu w czasie wysiłku fizycznego..
Także w czasie kuracji dajcie sobie na luz z treningami i wszelkim wysiłkiem większym - bo szkoda pieniążków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
a z kąd Ty to wiesz, że sie wydala?

takie plotki były ale jakoś nigdzie ich potwierdzenia nie widziałem, ani u lekarzy ani na ulotkach. Pare osób poprostu "słyszało", że tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
masz na myśli to ze lek wydala sie z organizmu z potem...??;>to znaczy ze nie mogę ćwiczyć ?? ja ćwiczę od początku kuracji i lek działa:)(nie mówię oczywiście że nie masz racji,bo na każdego izotek działa inaczej ) w moim przypadku to była bomba z opóźnionym zapłonem....na początku mało pomagało,a później zaczęło działać:)została mi tylko ostro zorana twarz po bliznach i przebarwienia:)oczywiście od czasu do czasu coś brzydkiego wyskoczy...ale i tak jest milion razy lepiej niż było:) trochę narzekam na to ze czasami robie sie czerwony jak burak, ale doktorek powiedziała że to minie po kuracji, wiec jestem dobrej myśli..
PS niedługo dam foty to sami ocenicie:) nie będzie to bajka, ale to już duży krok do przodu w walce z tym badziewiem:)3333mmmmcccciiieee sie

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
ja też teraz sie zastanawiam jak tu sie wziąść za doprowadzenie twarzy do jednolitego koloru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 771
Wiem stąd, że siostra mojej żony jest doktorem tego typu nauk - i mi to powiedziała..
Sam IZOTEK niedawno skończyłem stosować i byłem pod ciągłą jej opieką.
I faktem było, że po wysiłku fizycznym stężenie izotretoniny w organizmie było dużo mniejsze - przede wszystkim wydalana z potem.

Jak doprowadzić twarz do jednolitego koloru ?
Trzeba czasu, czasu i jeszcze raz CZASU...
Ja po trzech latach mam, powiedzmy, jednolity kolor.. :)



Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
dokladnie a raczej czasu , czasu i jeszcze raz pieniedzy

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium