SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7295
Zależy od osoby, zwykle do miesiąca ewentualnie dwóch.

Ekonomista to osoba, której wydaje się, że wie więcej o pieniądzach niż ci co je mają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
mi sie kilka nowych pojawilo w 3-4 dzien od zaczecia ale to nie byl ostatni wysyp

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
mi sie zaczal od razu niemal, po 2 tygodniach lekko ustało i teraz znowu widze kolejny sie szykuje (jestem na 4 tyg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16000
ja biore prawie dwa tygodnie i po lewej stronie ust mam z 10 syfow :), ogolnie duzo mi wyskoczylo, ale co tam co ma wyskoczyc to wyskoczy a potem sie uspokoi (przynajmniej mam taka nadzieje )
pzdr

Zmieniony przez - yakuzik w dniu 2007-10-03 22:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz lece chyba 7 tydzien, ogolnie jest poprawa, dzisiaj cos tam wywalilo na plecach jakies 3-4, barki juz super, bice spoko, wszytko sie leczy, cos tam na mordzie wysakuje ale tyle to nic z porowaniem co bylo, najbardziej mi sie podoba ze jak przespie sie w dzien te np 2 godziny to wstaje z sucha morda a nie z przetłuszczona jak kiedys, to jest spoko:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
18 mija pol roku od skonczenia kuracji. Przez jakis czas po odstawieniu bylo niezle, ale pozniej zaczelo sie wszystko stopniowo pojawiac od nowa a teraz z dnia na dzien jest coraz gorzej i wyglada na to, ze musze powtorzyc izo ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
czy ktos z was zna kogos, komu naprawde pomogla kuracja izotekiem, tzn tradzik zniknal calkowicie? czy tylko nastapila poprawa, tradzik wraca, ale jest mniej intensywny? chodzi mi tu o okres powyzej roku od skonczenia kuracji. mi wrocilo, ale ja za malo tego wzialem. mojemu bratu tez wrocilo, bral izo w wiekszych dawkach i dluzej.
zastanawiam sie nad powtorzeniem kuracji. tym razem porzadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
ja jestem juz cos kolo roku tylko, ze po Roaccutane
przyjalem dokladnie zalecana dawke no moze minimalnie wiecej... sam ustalelaem dawkowanie pozniej przewaznie 40mg bylo chyba mam gdzie nawet dziennik jaki zalozylem i notowalem kazdy dzien, zmiany, uboczne...
dodam, ze zaczalem zabawe ze sterydami i to jesli ma wplyw na moja skore teraz to minimalnie cos wyskoczy jesli przesadze... higiena skory ? myje twarz rano, po treningu i wieczorem czymkolwiek doslownie chociaz staram sie uzywac czegos lagodnego
stan skory na teraz BDB
pzdr

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
doradzcie mi sztuczne łzy jakie mam kupic czy z konserwantami czy bez. najlepiej nazwe. na krew z nosa co polecacie

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
nie potrzebowalem sztucznych lez tak wiec nie mam pojecie ktore lepsze...
a ta krew z nosa to pojawia sie nagle w ciagu dnia czy podczas toalety?
jaka dawka leku? ile juz bierzesz?

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium