SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
80 mg ???? to wychodzi srednio 500 zł na miesiąc. Ładnie :D Musisz mieć zasobny portfel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
kult widze ze tez jestes aktywny w innym dziale 80mg nie za duzo srodkow naraz ? 80 mg O.o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
h u j z portfelem:) kasa lezy na ziemi tylko trzeba umiec ja podniesc a jak 80 i h u j zobaczymy co na to syfy powiedza ahahaha

aktywny w temacie bo temat umiera jak by sie wszyscy wyleczili w ***

nie nie za duzo srodkow na raz, mam lekarza i znam swoj organizm, robie testy krwi i inne duperele wszystko w normie...o stadzie suplementow ph i hgh nie wspominajac<LOL>

Zmieniony przez - kult w dniu 2008-01-05 20:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
ja dzis też 3 tableteczki :D i jakoś róznicy w jakiś dolegliwościach nieodczułem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile dni juz 3 tab jedziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
dzis drugi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to za kilka dni bedziesz mial niezle suche usta, przynajmniej ja mialem:) powodzenia:)

zastanawiam sie czy hgh ma jakis zwiazek z izo za niedlugo mi sie hgh skonczy i zobacze na samym izo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
ze tak zapytam z ciekawosci hgh samo czy z czyms do kompletu ?

ps:
"kasa lezy na ziemi tylko trzeba umiec ja podniesc"
powanie chyba umiejetnie ja podnosisz bo widze ****acja izo cykl hgh :d kurde kiedys jak sobie tak policzyłem to dobry cykl zeby tak sie ładnie spakować to z 7k-10k tza mieć :d

kurde moze udzielasz jakis odpłatnych korepetycjy co do tego "podnoszenia"

Zmieniony przez - kaskada17 w dniu 2008-01-05 22:50:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11411
tez chętnie posłucham jak to się podnosi "takie" duze pieniadze mniejsze to potrafie (czyt. drobne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze tak zapytam z ciekawosci hgh samo czy z czyms do kompletu ?
- odp: hgh wale juz od kilku dobrych miechow w lutym peknie pol roku, dodatki: ph cyklicznie 6 tyg on 6 tyg off, nie bije propa ani nic bo sie boje o wysyp, zbyt nasilaja tradzik, ph juz nie az tak prawie wogole

ps:
"kasa lezy na ziemi tylko trzeba umiec ja podniesc"
powanie chyba umiejetnie ja podnosisz bo widze ****acja izo cykl hgh :d kurde kiedys jak sobie tak policzyłem to dobry cykl zeby tak sie ładnie spakować to z 7k-10k tza mieć :d

- odp: jak ktoś mnie pyta co robie, to mowie ze robie wszystko aby nic nie robić a miec z tego kase i tak robie, poki co idzie ok, ale sa tez ciezkie czasy i nie ma wesolo...
co do hgh - zalatwilem sobie refundacje i wynislo mnie o polowe taniej niz na czarnym rynku...

kurde moze udzielasz jakis odpłatnych korepetycjy co do tego "podnoszenia" - odp: musiałbyś ze mna poprzebywać pokręcić się, tak na papierze to mozna wszystko ...poprostu trzeba sobie radzić, jestem zdania że kazdy ma rozum aby go używał zamiast mięsni w robocie (oprcz silowni) hehe

nie sa to duze pieniadze, jak zarobie 1000euro na czynsz i rachunki to juz sie ciesze a pozniej jak mi brakuje i jaki mam cel w danym miesiacu / tygodniu hehe;) nie bierzcie mnie za jakiegos dzianego kolesia poprostu sobie radze i tyle


soki87 - szkoda kregosupa schylac po drobne;) hahahaha jak juz masz sie nadwyrezac to po cos konkretnego haha do podnoszenia dorbnych zostaw innych ludzi, pozwol im to robic, i skasuj prowizje

Zmieniony przez - kult w dniu 2008-01-06 00:21:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium