SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
do końca zostały mi jeszcze 4,5 pudełka,
lekarza olałem tak jak i on mnie olał więc lecze sie sam
badań nie znam ale raczej wątroby mi nie wyżarło ogólnie samopoczucie oceniam na 4+
w zasadzie nic się już nie pojawia, zostały blizny i przebarwienia

i teraz mam pytanie jako że jestem głównym prowadzącym mojej kuracji
czy pod koniec schodzić z dawką?

jestem na 0,5mg przez całą kuracje ale czytałem że pod koniec robi się mały regres, jakto było z Wami?
Pytanie do tych którzy już skończyli: jak wyglądała wasza kuracja na końcu? Cały czas ta sama dawka czy schodziliście w dół? Jeśli tak to do jakiej dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Jak wiesz izo krazy w organizmie jeszcze jakis czas po sknczeniu brania wiec nie ma sensu schodzic z dawkami. Wazna jest glownie dawka kumulacyjna.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
no to luz
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 604
No ja się niestety trochę obawiam. Moja postać trądziku polega na tym, że wyskakują mi takie ropne brzydkie pryszcze. Nie jest tego dużo ale wyskakują i jest to irytujące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 744
Witam wszystkich!
Powiem wam, ze ja tez i to nawet coraz bardziej obawiam sie nawrotów tradziku po kuracji.. Teraz niby jest dobrze, ale caly czas wyskakuje cos nowego, czasami sa to male krostki a czasami duze pryszcze!
Przyjalem juz 5000mg! Zostalo mi jeszcze 4000mg, czyli nieco ponad 3 miechy! Lacznie 9000mg/75kg = 120mg/1kg. I tez nie wiem, czy pod koniec kuracji stopniowo zmniejszac dawke, aby pomalu organizm odzywczajac, czy to nie ma znaczenia..?

pozdrawiam ba3a!

Bo marzeniem jest lekarstwo które leczy, ten kto marzy nie zaprzeczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
do CTA

ja bym Ci raczej radził zmniejszyć dawke, dzis byłem u dermy i chciałem ja przekonać żeby mi zwiększyła dawkę bo jadę na 0,3 i skończe leczenie za prawie rok to mi powiedział ze im dłuższe leczenie mniejszą dawką tym większe szanse ze trądzik nie wróci. Wiem że co dermatolog to inny pomysł na przebieg kuracji ale sam fakt że zmniejszasz dawke z dnia na dzień a nie tak po prostu odkładasz lek daje pewien komfort psychiczny.

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
w sumie też mi się tak wydaje, nie wiem będe musiał to przemyśleć

wiem, że jak raz w przeciągu całej kuracji zapomniałem wziąśc tabletke to myślałem że mi łeb roz***ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
CTA kto ci łeb roz***ie?? lekarz czy lek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
lek, tzn. ściślej jego brak w organizmie

bańka mnie wtedy napieprzała cholernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 237
też macie zajady podczas kuracji? Nie wiem czy to związane z Izotekiem ale mam od ponad tygodnia i nie chca zejść, biorę dużo witaminy B, smaruje to Aphtinem i nic, jest coraz gorzej...

Pozdro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium