SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
ahhh.. te pierwsze dawki Izo...kiedy to było piękne czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
"piękne czasy "?? hah :/

juz ******le ***ie ten cały miesiac te 60 jak niepomorze to juz niewiem ;/ no ****a ***ane ścierwo
tragedi niema ale po 3 miechach to mysałem ze juz o nich zapomne ...:P a tu taki **** ;/

Zmieniony przez - kaskada17 w dniu 2008-01-08 21:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4894
sluchajcie, ja gdzies czytalem na forum ze na ulotce izo pisze by w jak najszybszym czasie przyjac zadana dawke to prawda ?

np. moj adoktor powiedziala ze bede przyjmowal 3 miesiace lek dawka chyab 40mg co wy n ato ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
nie powinno się zaczynać od dużych dawek, bo nie wie się jeszcze jak organizm reaguje na lek

40mg przez 3 miesiące to za mała dawka
to jest jakieś 1/3,1/2 łącznej dawki (w zależności od wagi)

najlepiej zacząć od 20 i stopniowo zwiększać

3miechy mogą nie wystarczyć (ja potrzebowałem ok. 3,5-4), ale jak wyczyściło to już na dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
niekiedy potrzebna jest druga kuracja...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
nawet tak niepisz ;/:/ niewyobrazam sobie drugiej kuracjii ;/;/;/

czy ja wiem czy zamała jak zaczynałem wazyłem 65kg teraz pewnie troche naweet mniej z 63 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
dla Ciebie to mniej niż 1/2

120mg/kg (minimalna dawka całkowita)*65kg=7800mg

a 40mg przez 3 miechy to:
40mg*30(dni)*3(miesiące)=3600mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
ja tam nieliczyłem od 4 dni jade juz na 60 wiec chyba teraz juz lepszejsza dawencja ? czy proponujesz jeszcze wieksza ? wydaje mi sie ze ta 60 jest dlamnie najbardziej optymalna zobaczymy jak po miechu bedzie na tej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
z taką masą niepotrzebna większa

chroń dłonie, nadgarstki i usta, bo jeśli zacznie porządnie wysuszać, mogą popękać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
nie no ustaa i zewnetrzne czesci dłoni tak jak skura na brodzie i nosie sły jak ****a na początku. usta nawet pekały sotrzej ale kremiki i wszytko nawilazałem teraz nadal suche usta ale skora na twazy juz sie tak niełuszczy dlonie tez juz ok no zobazymy jak bedzie na 60
bo po tych cztrech niecah moge tylko powiedziec ze wysyp ;/ na klasie ostry na twazy lekki na plecach tez
usta tez suchsze i kolana bardziej siadaja przy przysiadach :D no ale kurde czuje ze działa bo ta suchość ale te efekty ...
no ale mam nadziej ze juz w tym miesiacu znacznie mi sie poprawi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium