SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
kult posłuchaj nie baw sie z zwiekszanie dawki.. bierz stałą dawke tu czytalem ze gdy sie wchodzi na wieksza to znow wysypuje za kazdymn razem wiec ciagnij tradycyjne 40mg

PS potrzebuje kupic IZOTEK 20mg zgubilem recepte( lekarz na urlopie moze ktos podratowac.. to bedzie początek terapi wiec max 3 opak bym chcial. PLEASE.

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
kult posłuchaj nie baw sie z zwiekszanie dawki.. bierz stałą dawke tu czytalem ze gdy sie wchodzi na wieksza to znow wysypuje za kazdymn razem wiec ciagnij tradycyjne 40mg
taa to czemu mi pani dermatolog srednio co miesiac zmienia dawke?
dawke dermatolodzy co po nie ktorzy zmieniaja czesto [zaleznie od postepow] wiec watpie ze zmienianie dawek jest tragiczne
pozatym jak nawet przy zejsciu z dawek np w 6-7 miesiacu by dalej wywalalo jak to mowisz, to znaczy ze w tedy jest cos nie tak jezeli sa ciagle wysypy
poza tym on zwieksza dawke do 40, dla niego 40 to nie tradycyjne bo jechal dawka 20mg

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
nie wiem co to za derma beerciik ale takie ciagle kombinowanie z dawkami jest bez sensu...
dawke powinno sie zmieniac gdy np gdy zle reagujemy na lek, wystepuja jakies niepokojace efekty uboczne, zle wyniki badan.

ja jestem zwolennikiem jechania ciagle non stop na tej samej
na poczatku kuracji jechalem 40 po jakims czasie dalem na 80 i obserwujac organizm doszedlem do wniosku ze 40mg to optymalne stezenie dla mnie. przy 80mg zaczely sie sajdy...

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
przeciez napisalem [zaleznie od postepow]
mialem 30mg i zmniejszono do 20 bo mialem postepy no i z ustami problem bo na poczatku nie mialem zadnej pomadki
przy 20mg stwierdzila ze trzeba dac wieksza zeby wszystko "wywalic" i taka pora ze moze niezle sypac
powiedziala ze miesiac-dwa tak, zalezy czy beda postepy
co do prowadzenia kuracji tym lekiem to z tego co wiem prowadzi terapie nimi nie od dzis, i w sumie polecana jest
nie wiem czy zmienianie dawek ma sens czy nie ale z dermatologiem-alergologiem z wieloletnim doswiadczeniem z tym lekiem spierac sie nie moge raczej..
co do 80mg to sie nie dziwie ze sajdy byly niezle, ja raczej ponad 40 nie bede wychodzil



Zmieniony przez - beerciik w dniu 2007-10-15 17:18:28

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7295
hehe znowu jakaś zmowa milczenia.
To ja napisze, że na wysypke na rękach lekarz zapisał mi elocom, więc jak ktoś będzie miał ten problem niech spróbuje. Tylko że ten lek jest chyba na recepte.

Ekonomista to osoba, której wydaje się, że wie więcej o pieniądzach niż ci co je mają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23322
Witam. Zdecydowalem sie na kuracje Izotekiem i mam do was pytanie. Warto isc przed rozpoczeciem brania leku kilka razy na solarium? Bo pozniej wiadomo conajmniej pol roku nie mozna sie wcale opalac a nie chce wygladac jak smierc. Czy trzeba przyjac dawke 120 mg /kg masy ciala, zeby ten lek zadzialal? Czy to nie jest z gory powiedziane i dla kogos moze to byc 60 mg/kg masy ciala?

Jezeli sie bierze Izotek i chodzi sie na silownie to warto zadbac o stawy?

Zmieniony przez - siuw w dniu 2007-10-17 11:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
jesli pojdziesz na solare kilka razy to opalenizna i tak sie nie u3ma
dawka 120mg/kg mc jest dawka zalecna jednak nie jest to regula... niektorzy biora mniejsza dawke i jest ok. sa tez przypadki gdzie przyjecie 120 i wiecej nie daje rezultatow. roznie bywa.
co do silowni i stawow to ja nie mialem z tym zadnego problemu a tyram duzymi ciezarami. jak masz kase mozesz sprobowac.
zdr

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16000
kurrr przedwczoraj wyciskalem se wągry na nosie i nastepnego dnia wy***al mi taki gigant czerwony na srodku kulfona, wygladam jakbym przez miesiac codziennie pił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wogole na izo lepiej nie wyciskac co kolwiek by to nie bylo...bo pozniej masarka, blizny i zaczerwienienia strupy ***e muje dzikie weze masarka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23322
Po ile mniej wiecej mozna kupic Izotek 30 x 20 mg i 30 x 10 mg? Mam stosowac dawke 30 mg dziennie przez pierwszy miesiac brania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium