SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
nie:P zapomniałem do niego hasła jak coś to pisz na 12668020

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cienko widze momentami podaczas porwadzenia auta po zmroku, a na motocykl to juz nie siadam...suche usta ale do tego doszło kąciki ust prze***ana sprawa, skora na twarz bardzo bardzo wrazliwa, robia sie takie nie syfy ni ***a wnie wiem co ot jest, czerwone niby syfki ktorych nie idzie nawet dotknac, marda piecze, ale reszta ciała super, przebarwienia nawet troche wybladly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
Kenny_
Jeżeli chodzi o zabiegi pierwszy miałem robiony 4 miesiące po zakończeniu drugiej kuracji a drugi jakoś 1,5 miesiąca później (dokładnie nie pamiętam ). Po pierwszym zabiegu nic mi się nie działo( z resztą jest gdzieś opisany) a po drugim to kapota stężenie kwasu było 20 % a siedziałem przez to 10 dni w domu. Skóra strasznie się ściąga,ciężko jest się śmiać, jeść itp.zabieg kosztował w Radomiu 150 zł. przewiduje ich zrobić jeszcze 3. Jest dobry ale myślę jeżeli chodzi o mój przypadek likwidacja blizn i przebarwień potrwa ok 7 miesięcy .

Stainless

1.Skóra przetłuszczała się kilka miesięcy po odstawieniu ok 2-3 miesiące zarówno po pierwszej jak i po drugiej kuracji.Zabieg kwasami dobrze reguluje ten proces.
2.Nie. Wszystko takie co miałem duże usuwałem chirurgicznie.
3.Robiłem badanie prywatnie miałem w normie

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3414
system19__

chrurgicznie i pewnie masz po tym blizny? duzy slad Ci to pozostawiło??
tez mam takie pozostałosci po torbielach podskornych ropnych. ta ropaniechciał mi przejsc przez skore to miałem ją wyssysana strzykawka bo az mi tak troche puchł policzek takie sine sie robiło. ale teraz nadal czuje ze mam takie zgrobienie jak tak palcami sobie zmarszcze skore to jest to wyczowalne z tym ze raczej wszytsko zostało wyssane bo nieboli ni nic i ja raczej tego niebed wycinał bo nieche miec za duzo blizn i tak ju mam nierozna skore ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a oczy siadaja po 10 min na kompie....skora na mordzie piecze, a jak uzyje kremow nawilzajacyhc to jest nawet gorzej, pociagne jeszcze 2 tyg 80mg, jak organizm sie nie przyzwyczaji to schodze do 60, albo pociagne 80mg na chama do konca lutego zejde w marcu na 60, nadgarstki i kolana daja w dupe tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
Panie i panowie, a jak to jest z tymi nawrotami po kuracji?

Napewno macie jakieś przemyślenia na ten temat, nie wierzę żebyście brali izo/roa/acne w ciemno. Skoro skóra na nowo się przetłuszcza to jest pewne, że bakterie znowu będą się rozwijać i problem wróci :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
kaskada17

Tak mam bardzo dużo blizn..ale cóż zrobić, nie miałem innego wyjścia:(

Stainless

Wiadomo..ze skóry która była pokryta pryszczami nie zrobisz od razu pupci niemowlaka..od czasu do czasu coś wyskoczy czasami nawet sporo..przyczyny szukać znikąd...ale jeżeli ktoś się mnie zapyta czy się opłacało to zdecydowanie odpowiem że TAK. Przeszedłem 2 kuracje tym lekiem i jak będę miał nawrót to nie zawaham się powtórzyć kuracji 3 raz...tylko że wtedy to już jadę metodą kulta:D

kult

szkoda zdrowia zjedz na te 60mg. izo i tak się magazynuje więc myślę że nic Ci nie da to że jedziesz na takich wysokich dawkach..a sam widzisz co się teraz dzieje i kup se coś na te stawy bo wiem co to za ból...a w dodatku że Ty jeszcze pakujesz więc i tak przyda się dodatkowa osłona dla nich..

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na stawy jem aktualnie 3 suplementy....poczekam moze przyzyje te 80mg do konca lutego pozniej zejde do 60 a i zostanie mi tylko miesiac i koniec ***stwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
Niecaly miesiac do konca 2 kuracji...w wakcje juz lekkie opalnko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 343
System19,

nie chcę wyglądać jak niemowlak, tylko jak inni ludzie (tak jak wszyscy tu obecni tego chcą).

Po 2 kuracji miałeś jeszcze nawrót?
Piotrorts, i jak się przedstawia stan na 2 miesiące przed końcem?

Zmieniony przez - Stainless w dniu 2008-02-03 14:43:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium