SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak walic to porzadnie:), zalatwilem legal hgh od lekarza wiec nie ma drogo, pol roku pociagne zobacze jak idzie, ****a wysyp prze***any, jakis dziwny, takie syfki ktorych nie idzie wycisnac, na twarzy strupy ja ******le, gorzej niz bylo przed....nic sie nie goji, nie wiem ile jeszcze tego zniose ****a mac...ani dawki na 30 nie idzie zwiekszyc tylko odrazu 40 bo mam tabsy po 20 teraz , *** w dupe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na ph reaguje, no nie wiem jak%;) masa idzie siła idzie:) watroba raczej ok, na badaniach wypadało ok, mysle ze saa/ph nie ma wpływu na moj tradzik , tak chyba jest akurat w moim przypadku...ale jak jadłem clomid po ph to zawsze mnie wywalało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1583
pavelk - z Łodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
Kult możesz przecież brać co 2 dzień 40 mg i ci wyjdzie tak jak byś brał 30mg codziennie ja teraz tak biorę derma tak mi zaleciła bo wychodzi taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 889
@kult to jest oryginalny Roaccutane :) najlepszy stuff jaki był dostępny :D
ten jest pewnie z Turcji bo w kazdym innym kraju jest juz wycofany ze sprzedazy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha no masz racje jest z turcji:D,


40mg co drugi dzien? to wychodzi 30mg dziennie, ale nie codziennie, nie wiem czy jest jakas roznica brania co drugi dzien czy codziennie? ile lek ma okres zywotnosci od tabletki do tabletki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
legal hgh nice a co do dawek 30mg to tak jak ktos mowil - bierz co drugi dzien 40mg np 1 dzien rano i wieczor 2 dzien popoludniu itp. PH teraz wypadaja lepiej, niz kiedys.. a co do clomidu to malo osob nie ma na nim wysypu. Co do Twojego wysypu to raczej normalne, wiec nie pekaj nawilzaj skore

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
***a nie nawilżam hardcore musi byc, nie mam suchej ani tłustej w sumie normalna...przeczekam ten wysyp najgorzej jest zeby nie wyciskac bo pozniej jest masarka totalna...jak zaczne hgh i skoncze to napwno zdam mały raport w dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra nie daje rady juz dzisiaj rano nawilżam, bo z dnia na dzien nagle sie masarka zrobiła twarz - pył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
haha pyl
mi i tak sie robi czasami jak zapomne nawilzyc na noc to rano wstaje z twarza wygladajaca jak by miala mi sie rozsypac w ogole to czeeesto zapominam nawilzacza do ust

push your limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium