SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Poltora miecha na cyklu i o dziwo stan skory jest bez zmian Nie wiem moze ten lek mnie na stale wyleczyl z tego gowna czego bym pragnal...
Doszlo solarium, ktorego nigdy wczesniej nie uzywalem a skora wyglada niemal doskonale. No moze przesadzam bo cos tam czasami sie pojawi ale jest ogolnie jest git

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
http://www.allegro.pl/item180685832_promocja_2sztuki_taniej_elicina_krem_ze_slimaka.html 

co o tym sadzicie uzywam ktos to? krem ze slimaka podobno dobre na blzny zawiera kwas glikolowy

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
a te hormony to da sie jakoś sprawdzić,wykonać jakieś badania??;>bo może tu tkwi problem??;>miał już ktoś taki problem że przyczyną trądziku okazały sie właśnie hormony??;>

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
szeryf to szajs jest tak samo jak ten krem z zakupów mango.!!!
Idz na mikrodermabrazje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 589
Witam!! Za 4 dni miną 4 miesiące brania Izo... i sprawa wygląda tak: czoło czyste, policzki czyste, nos i jego okolice - ani jednego wągra natomiast broda pozostawia wiele do życzenia.... ciągle coś na niej wychodzi i z jednej małej krosty robią się 3 kolejnego dnia... co prawda śa mniejsze niż były wcześniej, ale są!!!! co o tym myśleć? martwię się... czy ktoś z Was miał podobnie/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
4 miesiące to krótko

po 5-6 powinno być lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12578
agawa jak Ci mamy odp jak nie wiadomo jaka ty dawke bierzesz, ile wybralas, jaka postac tradziku itd wiecej konkretow; ja np mam za soba 5 miechow i wybralem 3.6g a przekladajac na moja wage ciala powinnienem wziasc 8g, a wiec jestem mniej wiecej w polowie i syfow praktycznie nie ma. Jezeli cos wyskakuje to male krostki wyczowalne palcem ktore po 2 dniach znikaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
przez ta całą akcje z palcem
wczoraj, po raz pierwszy od początku kuracji, zapomniałem dawki
dzis wiec bedzie nie 40 mg a 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57
szeryf_84

lepiej kup sobie Diacneal z Avene. Ma dużą dawkę kwasu i bardzo fajnie wygładza i wysusza skórę. Derma mi go zaleciła po kuracji izo.
No i nie jest to firma krzak.

Wcześniej też go stosowałam, ale za bardzo wysuszał więc czasowo zrezygnowałam z niego na korzyść Clean AC, który z kolei nawilża intensywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
imo lepiej bierz normalnie 40, ja też w trakcie kuracji raz zapomniałem wziąść izo i później nie nadrabiałem,
nawet na ulotce pisze żeby nie przyjmować podwójnej dawki jak sie zapomni...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium