SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 375668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3578
Jakie badania trzeba zrobic zanim zacznie sie przyjmowac Izo??Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
badania to chyba zwykla morfologia, proby watrobowe, cholesterol... nie wiem co jeszcze ale to chyba tyle

Nie wiem o jakim gronkowcu mowicie... bo ja mialem robiony wymaz (tzw posiew) 2x i za kazdym razem mi wyszedl jakis 'gronkowiec koagulazo ujemny' i zarowno moja dermatolog, jak i pani prof. w szpitalu i inne lekarki w gabinecie ktore to slyszaly stwierdzily ze to nie powoduje zadnego tradziku i jest jak najbardziej wszystko ok jesli idzie o tego gronkowca :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
no to jakto jest z tym gronkowcem? może ja też go mam i nie wiem

ale chyba skoro Ci go wykryli to nie powinni go zostawić tylko wyleczyć swoją drogą nie?


a u mnie dzisiaj twarz czerwona bo troche na słońcu pochodziłem i zburaczałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 203
Wątroba mnie boli (po 3 miesiącach)... Pryszczy zero. A słuchajcie, jak Wam się wydaje, jakby się tak opalić wszędzie oprócz buzi, to obeszłoby się bez wielkich skutków ubocznych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
witam wszystkich... przeglądam regularnie forum od 4 miechów - tyle biorę aknenormin i cały czas trochę byłem zaniepokojony techniką jaką leczy mnie pani dr do której chodzę... leczę się w szpitalu Żeromskiego w Krakowie... otóż moja dawka jest imponująca 1mc - 1 tab (20mg)dziennie, 2-gi mc to samo, 3-ci,4-ty mc 1 tab co drugi dzień, teraz przez 2-wa mc znów 1 tab na dzień i dziwiła mnie ta technika podpytywałem lekarke ale coś pobieżnie odpowiadała w końcu sie trochę wkurzyłem i się jej pytam czemu mam taką dawkę i czy ona mnie w ogóle leczy i czy jest pewna leczenia i ile osób wyleczyła, odpowiedziała że w ten sposób ponad 100 pacjentów wyleczyła i że nie liczy się dawka dzienna tylko ilość leku w organizmie przyjętego podczas kuracji i kobieta twierdzi że nie zażywa się do 120mg czy tam 150mg na kg tylko, zależy to od tego kogo leczy w każdym przypadku inaczej, przytaknęła że takie leczenie będzie długie ale jak to powiedziała że nie będzie nasilenia NIE PRZYJEMNYCH skutków ubocznych...

i co do obawy przed zażywanie leku powiedziała że nie widzi nic w nim groźnego, trzeba tylko u kobiet uważać (chodzi o ciążę) u mężczyzn żadnych obaw... powiedziała że jeżeli organizm na to pozwala to od razu leczy retinoidami bo tu jest szansa - nie 100% ale jest że człowiek się wyleczy w ogóle a nie na czas brania...

no nic dam znać za jakiś czas jak sprawdza się taka taktyka :) "małych dawek" 4 mieiące a ja 3 pudełka po 20 mg zjadłem :) teram przynajmniej zwiększyła dawkę bo były nowe zmiany... no i będzie przez pół roku 5 opakowań 20 mg, nie robie żadnych badań (jedynie na początku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106
co do pytan ....
otoz w moim wypadku izotek jak najbardziej pomogl..
nie mialem nigdy nasilonego tradziku, raczej problemy z przetluszczajaca sie skora i zaskornikami, czasem cos wyskoczylo. Ze wzgledu jednak na moj zaawansowany jak na problemy tradzikowe wiek - 24 lata dermatolog postanowila rozpoczac ze mna kuracje retinoidalna ...
w czasie brania izoteku (jedna kuracja - 4 miesiace, druga - 5 miesiecy, podczas tej drugiej osiagniete maximum 150 mg/kg masy ciala)nie mialem zadnych zmian tradzikowych na skorze, liczbe pryszczy w tym czasie moglbym policzyc na palcach dwoch rak...
skutki uboczne - przede wszystkim przerazliwie suche usta, czasami popekane do krwi, krwotoki z nosa - spowodowane suchoscia sluzowki oraz nadwrazliwosc na slonce i alkohol..
tak jak juz pisalem po odstawieniu izoteku problemy wrocily, nie ma tragedii, ale skora nieco mi sie przetluszcza i wyskakuje co pare dni jakas mala niespodzianka...

ktos pisal o gronkowcu...
rozczaruje Cie ale to zadne odkrycie - w wiekszosci przypadkow badania laboratoryjne wysięku ropnego daja wynik pozytywny na obecnosc wlasnie gronkowca, to ta bakteria wlasnie najczesciej powoduje zmiany tradzikowe u ludzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
Ja dzisiaj przy okazji wizyty u dermatologa zapytalem jak to jest z tym posiewem na obecnosc gronkowca. Wg mojego lekarza nie ma to wplywu na tradzik ani leczenie izo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7447
Witam,
Za 6 dni kończe kuracje na akne kuracja trwała torszke ponad 8 miesięcy . Jestem za***iście szcześliwy że wkońcu koniec . Niedługo może wkleje jakies fotki przed i po .
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
o ile dobrze pamietam to dermatolog mi mowila ze u zdrowego czlowieka na skorze zyja sobie bakterie ktore nam nie szkodza i ten rodzaj gronkowca wlasnie do takich sie zalicza... ale nie wiem czy dobrze pamietam bo to pare lat temu juz bylo hehe z reszta jak prof. w szpitalu nie zwrocila na to uwagi to chyba nie ma sie co przejmowac... rozmowa z nia wygladala tak
D: a posiew byl robiony ?
Ja: tak byl
D: i co wyszlo cos ?
Ja: tylko gronkowiec koagulazo-ujemny
D: ...czyli nic...

D - dermatolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
jesli ktos chcialbym poczytac o gronkowcu to tu cos powinno byc
http://www.gronkowiec.pl/gronkowiec.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium