SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek cz 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5987
Tak właśnie Tyle trwała Moja kuracja. Trenowałem ciężko i nie miałem nigdy zadnych takich problemów ze stawami-ścięgnami, nigdy mnie nic nie bolało a jeśli juz była jakaś kontuzja to GÓRA tydzien przerwy i było wszystko OK! Gdy byłem w szczytowej formie a było to pod koniec kuracji Roa... zaceły sie dziać takie żeczy. 3lata przerwy od treningów miałem bo mnie cały czas bolały ścięgna w bicepsach. I tak jest do dziś tylko troche mniej. Kiedyś robiłem biceps na sztandze z obciążeniem 55kg a teraz 30kg to jest max bo sie boje ze pourywam ścięgna. A wtedy to bym sie cyba wychuśtał. Puki żyje nie mam zamiaru skończyć z siłką.

"Ludzka głupota nie ma granic!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1583
Ja dopiero zacząłem kuracje a pocenie sie twarzy juz jest nie do wytrzymania. Skonczymy kuracje przeciwtradzikowi to bedziemy musieli zaczac przeciwpoceniu sie. Mam nadzieje ze nie wpadlismy w jakies błędne koło :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 574
Do Tomka
jestem dokladnie w połowie kuracji

a z tym poceniem sie na twarzy jest rzeczywiscie coś dziwnego, ze mnie normalnie kapie, ale teraz kupiłem sobie frotke wiec nie bede musiał zaciagać rekawem :P:P:P

łeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
-PROPHET-

ja musiałem zrezygnować z treningów shidokanu i judo (z siłki nie zrezygnowałem, ale przestałem robić przysiady), bo doszedłem już do takiego momentu, że zwykłe wejście na schodek "psuło" mi kolano na tydzień i tak w kółko, przestało boleć znowu wszedłem po schodach i *** od nowa.
Na szczęscie teraz już jest dobrze i mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
2mce po, a te przebarwienia nic nie bledna, na czole kaszka a na dodatek wyskoczyl mi paskudny ropny babol kolo ust....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
azzzz ja mam to samo...:( kiedy myśle że to już koniec..to wyskakuje mi na czole potwór i nie wiadomo co z nim zrobic..beznadzieja...Z nie cierpliwoscią czekam na 2 cykl izo...

Koksuj razem z nami:)...Izotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
to dlatego, ze kazdy po tym leku liczy na super cuda. przypomnijcie sobie teraz stan waszej skory sprzed kuracji... zawsze ma prawo cos wyskoczyc.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
system19 mi doktorka w niemczech (polka) zaproponowala leczenie wlasna krwia nie wiem o co chdozi ale niezaciekawie mi sie to widzialo :P nie wiem jakie moga byc tego efekty pozytywne albo uboczne... moze ktos mial cos podobnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
a z tym poceniem to nie wydaje wam sie jak np sie zgrzejecie gra w pilke siadziecie w cieniu na lekkim wiaterku to skura sie wysusza sama :P nie wiem o co chdozi ale tak u mnie sie dzieje z ta rosa na nosie to mam to samo czasami mnie to denerwoje ale olewka staram sie myc 2 razy dzinnie twaz bo co za duzo to niezdrowo do sokuw pilem marchewke przez misiac caly zolty bylem jak by chory na zoltaczke juz myslalem ze naprawde jestem chory :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1871
komornik88
to z ta krwią to autochemioterapia...miałem to już 5 razy robione...czeka mnie jeszcze 15 zastrzyków z własnej krwi..metoda rodem ze średniowiecza jak ktoś kiedyś napisał ale łapie sie już wszystkiego...

Koksuj razem z nami:)...Izotek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobór żelaza blada skóra rano

Następny temat

Wodniak na jądrze

WHEY premium