SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA Cz. 3

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Dobra trochę zwlekałem z załączeniem zdjęć z mojej przygody ale już pozbierałem się do kupy po operacji przesyłam zdjęcie dla niezdecydowanych lub interesujących się aktualną formą ręki Dr rylskiego z Kielc zabieg za 2500PLN + 60PLN :)


Przed:










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Po :)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Po c.d.

11 po zabiegu

Ogólnie jestem zadowolony bardzo.
Wiem że trzeba będzie jeszcze popracować nad sobą żeby zgubić fat i rozbudować się bo jak na razie to jestem klucha tłuszczu :)















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
gimbus123
locopoznan wlasnie wracam z usg w opisie nic nie pisze o tkance włuknistej. oto opis: Obustronny rozrost tkanki gruczolowej o charakterze ginekomastii ; po stronie prawej o wymiarach 2,4x1,2cm; po stronie lewej o wymiarwch 1,5x1,1cm zmian ogniskowych nie stwierdza sie. Doły pachowe bez patologicznych ech a wiecie moze czy za kamizelke u dr. Rylskiego sie płaci dodatkowo?? czy wliczone w cene zabiegu


Kamizelkę masz w cenie ja płaciłem 2500PLN + 60PLN za leki w aptece to wszystkie koszta jakie masz :)

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo ladnie zrobione
male miales to sie szybko zagoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2511
Gimbus, samo mięso masz małych rozmiarów, wychodzi na to, że więcej smalcu w Twoich cycach

U siebie po lewej stronie wyczuwam mięsko o rozmiarach tak na oko 4cmx2cm, może mniej, na drugim cycku niewyczuwalne paluchem.
Za 2 tygi idę pod nóż



Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-03-19 20:11:51

Zmieniony przez - locopoznan w dniu 2014-03-19 20:12:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 531
kańczykowski ja chciałem w piątek przyjechać na zdjęcie szwów to mi powiedział ze już ktoś jest z kimś umówiony i mnie nie nie ma jak wepchnąć,teraz wiem o kogo chodziło :).Same zdjęcie szwów coś boli i ile mniej więcej trwa?Jade we wtorek na ściągniecie

Zmieniony przez - parlae w dniu 2014-03-19 22:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic nie boli, nawet tego nie czuc
trwa 2 minuty
a ile zejdzie lacznie to zalezy od kolejki i jak dlugo z doktorem porozmawiasz sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
parlae przepraszam :P ja umawiałem wizytę w poniedziałek więc może byłem przed Tobą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
Witam. Problem z gino zaczął się u mnie w wieku 13 lat. Pojawiły się twarde guzki pod sutkami, był ból podczas dotykania. Zamiast wtedy iść do lekarza czekałem aż przejdzie. No i faktycznie po czasie guzki zniknęły i przestało boleć ale sutki odstające nadal zostały. W zdjęciach starałem się pokazać mniej więcej jak to obecnie wygląda:




Jak sądzicie. Może to być pozostałość jakaś po przebytej ginekomastii? No bo do lipo to mi sutki nie pasują trochę że są takie odstające. Dodam że nie jestem jakoś specjalnie otyły. Praktycznie zawsze waga jest w normie. Obecnie ważę 82kg przy 183cm wzrostu. Kilka miesięcy temu ważyłem nawet poniżej 80kg ale kontuzja kolana i długa absencja od sportu sprawiła że trochę kilo przybyło.

Na zdjęciu na którym ściskam sutka chciałem pokazać w których mniej więcej miejscach po ściśnięciu czuję jakieś grudki. Bo np. jak wcisnąłbym bezpośrednio sutek to czuć żebra pod nim ale jak będę obciskał wokoło to już czuję że coś jest pod skórą. Czy te gruczoły powinny być mocno wyczuwalne czy nie? Jak to u Was było?

Będę wdzięczny za okazane odpowiedzi. Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wydolność na zawodach a treningu

Następny temat

częściowo zdrętwiały palec u nogi

WHEY premium