SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Adikss - dzięki i nawzajem

RedAlert - dzięki A u Ciebie to coś poważnego? U mnie dodatkowo oprócz nefrologi - problemy endokrynologiczne (praktycznie brak teścia, LH i FSH dramatycznie niskie). Niestety - długoletnie (20 lat) branie sterydów na nerki odbiło się negatywnie na przysadce mózgowej.

Ale walczymy - na tyle na ile możemy

Mikers - Ciebie nie witam, bo się doskonale znamy No szkoda, że się nie zgłosiłeś - konkurs konkursem, ale jest fajna zabawa, a tak czy owak starałbym sie ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 2 - 03.08.2012

Kolejny dzień w szpitalu. Ale mam za to dwie wiadomości dobrą i złą. Dobra jest taka, że jutro mogę już wyjść, a zła: że w połowie września znowu muszę się położyć...

Poza tym nic ciekawego. Standardowy dzień w szpitalu: od posiłku do posiłku, w przerwie między nimi prasa, wycieczki do toalety i kilka spacerów po korytarzach

TRENING

DNT

DIETA

Posiłek I: pieczywo z twarogiem i dżemem



Posiłek II: kotlet rybny z ziemniakami i warzywami



Posiłek III: pierś z kurczaka , ryż z jabłkiem na słodko, pieczywo (z jogurciku zrezygnowałem)



Posiłek IV: serek wiejski z ananasem (paczkowanym robionym przez tą samą firmę co soczki marchewkowe jednodniowe)



Łącznie: 1401kcal, 98g białko, 17g tłuszcze, 209g węglowodany (wyliczenia bardzo orientacyjne, na oko, na podstawie ileważy.pl i potreningu.pl)
PS ale się jutro najem dobrych rzeczy po wyjściu już nie mogę się doczekać a to potraktujmy jako głodówkę oczyszczeniową - podobno każdy powinien taką zrobić raz na jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
powodzenia

apropo celu, nie bój się tego fatu - ja bym hardcorowo masował a pozniej spokojnie wycinał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Dzięki za odwiedziny, również życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
kalikstat

RedAlert - dzięki A u Ciebie to coś poważnego? U mnie dodatkowo oprócz nefrologi - problemy endokrynologiczne (praktycznie brak teścia, LH i FSH dramatycznie niskie). Niestety - długoletnie (20 lat) branie sterydów na nerki odbiło się negatywnie na przysadce mózgowej.

Ale walczymy - na tyle na ile możemy




Ja mam rozwalony kręgosłup strona opisu z rezonansu, między innymi przepukliny na dwóch poziomach, kompresja przestrzeni międzykręgowych. W zasadzie to wskazania do operacji a nie do treningu. Ale ja wbrew wszystkiemu ćwiczę, oczywiście wyeliminowałem wszelkie ćwiczenia, które mi szkodzą mc, przysiady ze sztangą itd. co jakiś czas drobna kuracja i rechabilitacja a jak ból ustąpi to dalej dźwigam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No to również życzę wytrwałości - efektów nie muszę, bo już są super. Również staram się robić to co mogę

wizards - zapraszam i witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Eh te szpitalne żarcie... masakra, ale widzę że dietkę to sam sobie uzupełniłeś :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podziwiam Twoje samozaparcie mimo choroby. Super motywujesz! :) Pozdrawiam i powodzenia. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Golombex - ano, troszkę trzeba

Luxuria - dzięki Trzeba walczyć jak tylko można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Kalikstat patrząc na ludzi takich jak Ty coraz bardziej wkur***ą mnie te wszystkie grubasy ktore swoją otylosc tlumaczą chorobą albo genami - a w wiekszosci przypadkow poprostu im sie nie chce ćwiczyć i trzymać diety bo tak jest wygodniej. A jak coś takiemu powiesz to wychodzisz na dupka bo przecież on jest chory. I leczy sie hamburgierami, podwojnymi frytkami i colą light
A u Ciebie pełen szacunek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium