SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4063
może coś dobrego na mase a ty nie wiesz co tam wszamałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Witam ,masuj i powodzenia życzę .Będę zaglądał systematycznie .Pozdrawiam

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kali - lepiej może nie wnikaj co to było, bo możemy się przykro rozczarować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 4 - 05.08.2012

Dzień spoko, choć planowałem jechać nad wodę. Ale jak zwykle: jak trzeba pracować to gorąco i pełne słonko, dziś ciepło, duszno, ale słońce schowane za chmurami. Także zrobiłem wycieczkę rowerową. Miałem pojeździć jeszcze, ale dobrze, że skończyłem, bo po 20 min po zajechaniu do domu przeszła taka nawałnica, że bym miał wspomnienia na długo

Tradycyjnie jak w każdą niedzielę sprawdziłem wagę. Jednak myślę, że nie jest ona do końca miarodajna. Pokazała 52,1 kg (- 1kg). Pas wskazał 73,5 cm (- 1cm). Myślę, jednak, że zostawię kcal na tym samym poziomie. Szpital zrobił swoje, poza tym w samym szpitalu zeszła ze mnie nieźle woda (pewnie mniej węgli i zaczęło schodzić), bo jak wytłumaczyć fakt, że piłem 1,5L, a odlewałem 2,5l?

Dziś zjadłem nieco więcej tłuszczy w miejsce węglowodanów, żeby nabić kcal, bo ciężko czasem w siebie wmusić

TRENING

wycieczka rowerowa - 40,2 km (2h 20 min)



DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, orzechami włoskimi, rodzynkami, bananem i miodem - wyszło ponad 1250 kcal



Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem, warzywami i oliwą



Posiłek III: pierś z kurczaka z ryżem, warzywami i oliwą
Posiłek IV: omlet z 3 jaj z indykiem, serem gouda i warzywami

Łącznie: 3064kcal, 135g białko, 141g tłuszcze, 312g węglowodany

PS Panowie i Panie, dziennik potreningu.pl podaje takie coś dokładnie: 3064kcal, 135g (9%) białko, 141g (9%) tłuszcze, 312g (21%) węglowodany - co oznaczają te procenty w nawiasach, bo za cholerę nie mogę rozkminić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
te cyferki pewnie dali tak dla picu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posiłki - mniam! :)
'wycieczka rowerowa - 40,2 km (2h 20 min)' - podziwiam! U mnie taka jazda rowerem pewnie skończyła by się w rowie - nie tyle z wycieńczenia, co z braku równowagi.
No i zazdroszczę nawałnicy - u mnie wciąż duchota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
TOYS - też mi tak przez myśl przeszło

Luxuria - eee tam, wsiadamy i jedziemy Troszkę chłodniej wreszcie jest A można wiedzieć skąd jest Koleżanka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
jak bym dał tyle ujechac to do domu za free bym przyjeżdzał ale jak z powrotem później ok 85km w sumie

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No to wtedy wiecznie na redukcji Albo byś dowalił 6000 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
hehe najwyżej, musiałbym zakupić jakiś lepszy rower bo ten co mam to rozwalony i nie ruszany od kilku lat :/
na nim nawet 5km nie dąłbym rady :/

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium