SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Jak się ma czas i trochę chęci to można ale ja nie mam czasu co się wiąże i z brakiem chęci xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Akurat samo pokrojenie pomidora zajmuje mniej więcej 15 s, więc rzeczywiście potrzeba dużo chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
powinienem ci dać ujemnego soga( albo karnego k****a). Spojrzałem na zdjęcia twojego ostatniego posiłku i poczułem głod( musze cos zaraz zjesc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Mogę jedynie przeprosić: PRZEPRASZAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Jedzenie to przyjemność i trzeba je celebrować na wszelkie możliwe sposoby. Kalikstat tak trzymaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Pewnie, je się też oczami A przy okazji jak smakuje to już raj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no j/w ale mi bardzo czesto nie chce się gotowac więc ide po najnizszej lini oporu;d

co do wiosła to połsztanga bedzie ok i łatwiejsza technika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
Ja też bym chciał mieć tak przygotowane posiłki ,ale nie ma czasu
A za tydzień zacznie się szkoła to będzie trzeba znowu robić posiłki dzień wcześniej i do lodówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Ja zawsze tak robię jak idę do pracy :P na następny dzień do mikrofali i jazda :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 29 - 30.08.2012

Siłownia zrobiona rano. Poszło ok.
Wpiskę daję teraz, bo nie wiem jak długo mi się z pracą zejdzie

TRENING

1. Odwrotne wiosłowanie - 4 x max
15 / 14 / 13 / 12

Nieco zmieniłem sposób wykonywania ćwiczenia. Zrezygnowałem z obciążenia na rzecz dokładniejszej pracy plecami, a nie wymuszaniem ruchu tylko łapami. Wnioski są proste: plecy poczułem znacznie lepiej, łapy odczuwalne, ale w dużo mniejszym stopniu. Starałem się trzymać ciało w miarę prosto. Wszystko wg. zaleceń Armstonga

2. Pompki z elewacją - 4 x max
0 kg (15) / 0 kg (10) / 2,5 kg (10) / 2,5 kg (9)

Również zrezygnowałem z obciążenia na rzecz głębszego ruchu i większego zakresu powtórzeń. Bo w sumie co jest lepsze dla początkującego: zrobić 5 powtórzeń z obciążeniem 7,5 kg przy nie wielkim zakresie, czy zrobić bez obciążenia (albo z mninimalnym) więcej powtórzeń, a przy tym schodząc głębiej?

Klatkę poczułem pierwszy raz bardziej niż ręce. Łapy też oczywiście, ale w mniejszym stopniu. Zmieniłem też ułożenie sztangielek, na których się opieram, wg. rady Armstronga Myślę, że to też miało duży wpły na mniejszą "boleść" rąk.

3. Wiosłowanie sztangielką - rampa 12
11,5 kg / 13,5 kg / 15,5 kg / 17,5 kg

Tu starałem się wprowadzić kilka zmian, o których wspominał Chilon i Armstrong. Przede wszyskim podniosłem ławkę o jeden ząbek. Ręka opierająca się nie była wyprostowana. W kolejnej serii poszedłem jeszcze dalej i położyłem całe przed ramię i to w mojej opini jeszcze lepszy zabieg (a przynajmniej dla mnie wygodniejszy). Starałem się nieco przytrzymywać sztangielkę w szczytowym momencie (przy większym obciążeniu było to już trudne). Jestem całkiem zadowolony z tego ćwiczenia dziś.

4. Wyciskanie sztangielek na skosie - rampa 12
13,5 kg / 15,5 kg (10) / 15,5 kg (7) / 13,5 kg (8)

Ręce starałem się prowadzić szerzej. Wyszło lepeij niż tydzień temu - zarówno obciążenie na plus (tzn. ilość powtórzeń), jak i mniejsza praca łap i brak bólu w przedramionach. Jestem zadowolony z tego dziś. Dodatkowo dałem jedną serię więcej.

5. Drążek-szeroko-podchwytem - 4 x 10 (sam + opuszczanie)
5 + 5 / 5 + 5 / 5 + 5 / 5 + 5

Starałem się ograniczyć pracę rąk, ale sam nie wiem, czy mi to wyszło. W każdym razie było dziś o wiele ciężej niż ostatnio.

6. Rozpiętki na skosie - 4 x 15
6 kg / 6 kg / 6 kg / 6 kg (10)

Tu za radą Panadarka zmiejszyłem obciążenie. I powiem szczerze, że właśnie w tym tkwił problem. Teraz naprawdę poczułem pracę klatki. Nie zamierzam w takim razie w najbliżyszm czasie zwiększać tu obciążenia.

7. Superset: A: unoszenie bokiem, B: unoszenie przodem - rampa 12
4,5 kg / 4,5 kg / 5,5 kg / 6,5 kg

W unoszeniu przodem dałem chwyt młotkowy. Unosiło się łatwiej. Praca przedramion też mniejsza. Barki całkiem nieźle pracowały.

8. Podciąganie sztangi do klatki - rampa 12
20 kg / 25 kg / 30 kg (9)

Starałem się ściągać łopatki. Plecy czułem całkiem nieźle.

9. Superset: A: uginanie stojąc, B: wyciskanie francuskie - rampa 12
A: 16 kg / 18 kg / 20 kg (9) / 16 kg
B: 18 kg / 20 kg / 22 kg (9) / 16 kg

Łapy czułem bardzo dobrze.

10. Unoszenie nóg w zwisie - 3 x max
10 / 10 / 10

Ok.

Filmiki:

Filmik z treningu:





Dziś przy okazji wrzucam filmiki z wiosłowania. Zrobiłem dwie serie, tak dla poprawy techniki. Ujdzie, czy ciągle nie to?





DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, rodzynkami, żurawiną i bananem
Posiłek II: banan
Posiłek III: łosoś pieczony z ryżem parboiled
Posiłek IV: łosoś pieczony z ryżem parboiled, warzywami i oliwą
Posiłek V: grahamka z 2 jajkami i warzywami
Posiłek VI: serek wiejski z wiórkami kokosowymi, jabłkiem i gruszką

Łącznie: 3038kcal, 130g białko, 122g tłuszcze, 349g węglowodany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium