SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57211

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Rege - tak jak pisze mrCROSS nie są okrąglę, są lekko kanciaste, więc całkowicie nie jeżdżą Z tym, że więcej niż zabawa to o filmiku, czy siłowni?

TieS - motyw z wejścia Khalidova na scenę MMA Słucham... muzyki . Muzyki szeroko pojętej. Zaczynając od takich własnie kawałkach, przez disco polo (jakieś Kanikuły, Zaproś mnie do swego domu), przez dawne polskie hity (Powiedz, Narcyz), ogólne szanowaną muzykę Krawczyka, a skończywszy na muzyce filmowej - tu lubię motyw Now we are free z Gladiatora - Hansa Zimmera



Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-08-18 13:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Now we are free- genialny motyw, można to słuchać i słuchać ale do treningu średnio mi się to widzi, złapał bym zamułkę i nie ogarnąłbym ćwiczeń Do treningu najlepiej byłoby sobie puścić coś z pyerdolnięciem, dającego sporo pozytywnej energii ale niestety ćwicząc na siłowni publicznej jestem skazany na to, co puszczą w radiu

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Chyba i o siłowni, i o filmiku A to nie wiedziałem, że są lekko kanciaste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 17 - 18.-8.2012

Najpierw praca, potem siłownia, a wieczorem koszenie trawy Dzień ok, choć nie do końca jestem zadowolony z treningu - liczyłem że w przysiadzie uda się znowu dołożyć, ale poczułem ból w plecach, więc uznałem, że nie ma sensu na siłę, lepiej nie ryzykować (mimo wszystko i tak jest postęp - rampa znowu z wyższego pułapu).

Aktualnie czekam na wyniki meczy (w końcu jestem znowu hazardzistą )

TRENING

1. Przysiady - rampa 12
45 kg / 50 kg / 55 kg / 50 kg

Liczyłem na kolejny progres - 60 kg, już nawet załozyłem obciążenie, ale przy podnoszeniu poczułem mocny ból w plecach (chyba ten nieszczęsny uraz sprzed tygodnia) i uznałem, że lepiej nie ryzykować. Nie teraz to później, nic na siłę, zdrowie ważniejsze. Ale ćwiczenie na plus - rampa z wyższego pułapu. Przy regresie czułem się jak motyl (50 kg było całkiem lekkie ). Pompa bardzo dobra

2. Wykroki - rampa 12
9,5 kg / 11,5 kg / 14 kg

Nogi aż bolały. Brakowało mi już tchu. Czucie bardzo dobre.

3. Nożyce - rampa 12
20 kg / 24 kg / 28 kg

Dołozyłem obciążenia. Czucie bardzo dobre. Na koniec brakowało już tchu i miałem mroczki

4. MCNPN - rampa 12
26 kg / 31 kg / 36 kg / 41 kg

Praca dwugłowych bardzo dobra.

5. Uginanie nóg ze sztangielką - rampa 12
7,5 kg / 10 kg / / 12,5 kg

Dopiero teraz kiedy dokładam obciążenia naprawdę czuję te dwójki. O wiele lepiej niż MCNPN.

6. Wspięcia - 3 x max
40 kg (50) / 36 kg (50) / 30 kg (50)

Palenie jak zwykle - mega

Filmik:





DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z rodzynkami, wiórkami kokosowymi i migdałami
Posiłek II: łosoś pieczony z ryżem brązowym i warzywami



Posiłek III: rodzynki
Posiłek IV: łosoś pieczony z ryżem brązowym i warzywami
Posiłek V: jajecznica z 4 jaj z listkami bazylii i bułką grahamką
Posiłek VI: serek wiejski z wiórkami kokosowymi

Łącznie: 3046kcal, 136g białko, 134g tłuszcze, 325g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Mikołaj - zrobiłem sobie taką mini kompilację tego utworu, w której leci sam refren - ten najbardziej żywy motyw - jest mega - od razu czujesz się jak Maximus, dostajesz takiego powera, jesteś jak gladiator, który przeżyje tylko dzięki własnej pracy, własnej sile, mając wszystkich wokół siebie

Rege - tak, są lekko kanciaste (całkiem dobrze to widać na filmiku w MCNPN), przez to aż tak się nie rozjeżdżają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Mecze- kompletnie zapomniałem. x.x
W 1 serii przysiadów po prostu latałeś z tą sztangą prostujesz nogi, czy nie do końca? Jeśli prostujesz, następnym razem spróbuj zostawiać nogi w ciągłym napięciu mięśni, wtedy dopiero są odczucia
W wykrokach mógłbyś chyba stawiać dalej nogi, ja wczoraj robiłem je podobnie i Darek napisał mi, żebym robił dłuższe ruchy
W sumie refren się nadaje, jak się odpowiednio w niego wczujesz rzeczywiście możesz pobijać rekordy

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
te przysiady wydają mi się płytki( nie widać dokładnie) i przy mcnpn robisz błedy techniczne( tzn strasznie idziesz tyłkiem do tyłu, pewnie wiesz o co chodzi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311



O, właśnie znalazłem konkretny filmik co do wykroków, niestety kolega Bartosz zdążył wbić się z komentarzem i nie mogłem edytować

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzięki Panowie,

1. Przysiad - w sumie tradycyjnie można by głębiej, nogi niestety prostowałem całkiem (choć nie wiem, czy przy tym obciążeniu dałbym radę ich nie całkowicie prostować), mimo to i tak czułem bardzo dobrze. Szkoda mi jedynie, że nie udało się dalej lecieć z obciążeniem...

2. Wykroki - tu znowu mi się obiło o uszy, że nie powinny być długie kroki ale filmik pana Jana jakby temu przeczy... Rege - pamiętam, że chyba Tobie Antoś coś kiedyś wspominał (albo mi się wydaje ), jakbyś mógł rzucić cenną radą

3. MCNPN - mi z kolei wydaje się, że jest dobrze, bo: tyłek idzie co prawda do tyłu, ale jest ciągnięty przez biodro. Cofające się biodro pozwala ograniczyć koci grzbiet. Do tego dzięki temu ruchowi czucie w dwójkach jest IMO lepsze. Ale to moja opinia - może ktoś jeszcze by się wypowiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 18 - 19.08.2012

Dzień całkiem miły. Korzystając z ładnej pogody i ciepła wybrałem się rowerem na basen odkryty. Bardzo przyjemnie, tylko woda w basenie przeraźliwie zimna - nawet ratownik mówił, że tak zimnej w tym sezonie jeszcze nie było Także na chwilę wszedłem, po czym szybko zacząłem delektować się słońcem. Żeby nie być całkiem suchym to co jakiś czas chodziłem pod prysznice - tam woda cieplutka

TRENING

rower - 1h 45 min (29 km)



DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z rodzynkami, wiórkami kokosowymi, morelami suszonymi i migdałami
Posiłek II: a'la burito - pierś z kurczaka z ryżem parboliled z fasolą, mieszanką meksykańską, pomidorami i bazylią (całkiem ok, muszę jeszcze dopracować)



Posiłek III: burito
Posiłek IV: pierś z kurczaka z ziemniakami i pomidorami
Posiłek V: serek wiejski z wiórkami kokosowymi i jabłkiem

Łącznie: 3043kcal, 140g białko, 118g tłuszcze, 355g węglowodany

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-08-19 21:02:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium