SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57213

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 14 - 15.08.2012

Dzień luzu w robocie, bo dzień świąteczny. Trening przeprowadzony przed południem - poszło ok. Nogi spompowane nieźle. Po południu wizyta w kinie - tym razem Batman Zaj**isty film

TRENING

1. Hack-przysiady ze sztangą - rampa 12
26 kg / 31 kg / 36 kg / 41 kg

Poszło dobrze. Choć widzę na filmiku, że mógłbym zejść nieco głębiej. Obciążenie poszło na plus

2. Wysoki step z hantlami - rampa 12
7,5 kg x 2 / 10 kg x 2 / 12 kg x 2

Całkiem dobrze. Dziś spróbowałem nieco inaczej niż zwykle i było w miarę ok. Później jeszcze spróbowałem nie zdejmując danej nogi z podestu i było jeszcze ciężej

3. Syzyfki - rampa 15
5 kg / 7,5 kg / 10 kg / 12,5 kg

Dołożyłem obciążenie. Czucie znakomite. Ćwiczenie naprawdę ciężkie.

4. Żuraw - rampa 15
2,5 kg / 5 kg / 2,5 kg

Tu dochodzę do wniosku, że najlepiej i się robi na 2,5 kg. Wtedy najlepiej czuję i mogę schodzić w miarę wolno. Także za tydzień bez 5 kg.

5. MCNPN - rampa 12
26 kg / 30 kg / 35 kg / 40 kg

Czucie bardzo dobre. Robiłem serie szybko, przez co nogi nawet nie miały kiedy odpocząć. Chciałem podejść jeszcze do 45, ale sił nie starczyło niestety...

6. Wspięcia - 3 x max
40 kg (50)/ 36 kg (50)/ 30 kg (50)

Paliło, że hohoho





Filmiki

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, migdałami, rodzynkami, morelami suszonymi, bananem i miodem



Posiłek II: rodzynki
Posiłek III: pierś z kurczaka z kaszą gryczaną i warzywami
Posiłek IV: pierś z kurczaka z ziemniakami i warzywami
Posiłek V: jajecznica z 3 jaj z serem tylżyckim, szynką i pomidorami
Posiłek VI: serek wiejski z jabłkiem i wiórkami kokosowymi

Łącznie: 3055kcal, 145g białko, 119g tłuszcze, 353g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo to mgłą mi oczy zachodzą ze zmęczenia, albo to zdjęcie posiłku jest bardzo niewyraźne.
Chyba zdążę tylko Tobie skomentować dziennik nim zaryję nosem w klawiaturę . Dobranoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Ćwiczy się w butach! Za tydzień dajesz 45 w mcnpn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Nie lubię w butach
Chciałbym, ale wczoraj założyłem obciążenie, chwyciłem gryf, ale nie chciało się oderwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17993
Boso znacznie lepiej niż w bucie, jedyną zaletą butów na siłowni jest ochrona przed bólem, gdy coś "lekkiego" spadnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Staram się być na tyle ostrożnym żeby nie spadło (do czasu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
co do butow to powiem wam ze w Moim przypadku wszytsko zalezy co robie , gdy robie wiosla , martwe siady cwicze bez ale podczac takich cwiczen jak wl podciaganic itd juz , robiac pp rowniez stabilniej czolem sie bez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
Ja również prawie zawsze ćwiczę bez butów bo siłke mam w pokoju ,ew. czasami mam klapki, ale i tak najlepiej jak dla mnie bez

P.S.: Co do treningu to widać że doyebany

Zmieniony przez - dawid7737 w dniu 2012-08-16 20:42:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No Panowie, widzę, że wiecie co dobre

No trening, nie powiem lekki nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 15 - 16.08.2012

Praktycznie cały dzień w robocie. Miała być siłownia, ale nie miałem już sił. Z resztą wróciłem do domu po 21, więc nie wiem do której by mi się zeszło.

Niemal cały dzień przerzucałem zboże - konkretnie owies. Łącznie wyszło tego ~ 5 ton Także drogi forumowiczu - jedząc płatki owsiane pod postacią owsianki z mlekiem, placuszków owsianych, czy naleśników - miej moją pracę na uwadze

Dzień teoretycznie bez siłowni, ale myślę, że machanie przez 6 h łopatą i kubłem (no i inne czynności) można potraktować jako aeroby/interwały Warunki skrajnie niekorzystne - małe zamknięte pomieszczenie, jedno małe okno, kurzu i pyłu pełno - jedyne co ratowało to pracujący wiatraczek

TRENING

DNT

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, migdałami, rodzynkami, morelami suszonymi i bananem
Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem, warzywami i oliwą
Posiłek III: pierś z kurczaka z ryżem, warzywami i oliwą
Posiłek IV: pierś z kurczaka z ryżem i warzywami
Posiłek V: serek wiejski a'la rafaello (duża ilość wiórek kokosowych i płatki migdałów)



Łącznie: 3044kcal, 133g białko, 148g tłuszcze, 291g węglowodany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium