SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dobrze poczituj trochę bo nie pamiętam kiedy czytałem u Ciebie że zjadłeś coś "innego" ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
spoko, spoko - w szpitalu dojdę do siebie po czitach
Kiedy był wcześniejszy czit? Po powrocie ze szpitala ( w połowie lipca i potem tydzień na wakacjach - tam wpadło trochę słodyczy, ale mięsiwo też elegancko leciało )

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-09-23 15:32:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Z twoją wagą to czituj spokojnie. Masa musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wiesz, ale z takim wzrostem, moja waga już tak lipnie nie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5508
co ja bym dał za taką wytrwałośc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Szamy z wakacji pozazdrościć !:]

Buff: Kali ma więcej samozaparcia niż wszyscy razem wzięci w dziennikach Keltona :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzięki Panowie, tyle, że u mnie po tych wszystkich lekach, problemach z nerkami i hormonami z efektami nie jest tak kolorowo... Ale jedziemy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Jak wspominałem myślałem nad nowym planem. Ten, który mam jest ok, ale nieco mnie już nuży, nie czułem "świeżości". Do tego zajmował sporo czasu (nawet ponad 2 godziny) - w wakacje nie było z tym problemu. Jednak na czas roku akademickiego myślałem nad czymś krótszym (ale nie mniej intensywnym )

Myślałem od push/pull wg pomysłu Antosia. Plan był wcześniej stosowany przez Renegata.

Rekurencja: 4dni
System: split
Podział: push/pull/wolne/push/pull/wolne/wolne

Push 1
1. Przysiady ze sztangą na barkach
2. Hack-przysiady - tu nie wiem, czy dwie formy przysiadów będą ok, myślałem tu np. o syzyfkach, albo prostowaniu nóg siedząc
3. Wyciskanie sztangą na ławce skośnej dodatniej
4. Dips - tu nie wiem czy dam radę to wykonać na zwykłych krzesłach, więc zastanawiam się nad czymś innym: wyciskanie na ławce ze skosem ujemnym (no i może sztangielki, zamiast sztangi?), pompki w podporze tyłem (chyba, że jest to typowe ćwiczenie na triceps lub po prostu słabe)
5. Wyciskanie sztangielkami siedząc
6. Francuz za głowę leżąc
7. Wspięcia na palce siedząc

Pull 1
1. Podciąganie na drążku szeroko nachwytem
2. Martwy ciąg - Antoś sugerował też RDL. Ja z kolei zostałbym przy MCNPN, który ogarniam w miarę
3. Żuraw - ewentualnie uginanie podudzie leżąc, które by mi bardziej pasowało, bo nie mam za bardzo jak podtrzymać nóg...
4. Podciąganie sztangi szerokim chwytem do mostka
5. Odwrotne rozpiętki w opadzie tułowia
6. Uginanie ramion ze sztangą stojąc

+ ruchy zginające na przedramiona

Push 2
1. Wysoki step - tego ćwiczenia nie chciałbym za bardzo. Robiłem je wcześniej i powiem szczerze, że nie do końca czułem nogi chyba tak jak to powinno być... Nie wiem co zamiast tego by dać?
2. Nożyce/krótkie wykroki chodzone
3. Wyciskanie na ławce poziomej - może sztangielkami?
4. Pompki klasyczne z elewacją nóg
5. Wyciskanie sztangą siedząc/stojąc
6. Francuz ze sztangą siedząc - próbowałem kiedyś na siedząco i tak sobie to wychodziło... Może tu dać pompki w podporze tyłem? Albo jeszcze coś innego na triceps?
7. Wspięcia na palce

Pull 2
1. Ściąganie drążka wyciągu górnego szeroko nachwytem do klatki - niestety brak sprzętu, więc dałbym znowu podciąganie nachwytem szeroko (chyba, że zmienić chwyt?)...
2. Wiosłowanie sztangą
3. Unoszenie sztangielek bokiem
4. Face pull - tu brak sprzętu, więc dałbym podciąganie sztangi do klatki w opadzie tułowia
5. Uginanie podudzi leżąc (może być wykonywane nawet ze sztangielką między stopami, leżąc na skosie dodatnim)
6. Uginanie sztangielkami z supinacją nadgarstka

+ ruchy zginające dla przedramion

Jakieś sugestie, rady?
Ja mam kilka pytań - to te gdzie są myślniki po ćwiczeniu

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-09-24 08:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Kurcze pomógł bym z przyjmnością ale nie ogarniam tego systemu treningowego ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Dipsy na krzesłach grożą utratą zębów... osobiście odradzam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium