SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
kooozaq
muzzy17
Akurat na tym filmiku dobrze pokazana jest różnica między nie prawdiłowym , a prawidłowym wykonaniem



Tu oba wykonania, są w miarę prawidłowe z tym, że to są dwa inne ćwiczenia. Ponieważ jest tu Ciężkie Wiosło DB i Plastyczne Wiosło DB na prostych.


Również podłączam sie do pytania Kalikstata, bo bylem przekonany ze " Ciężkie Wiosło DB" jest po prostu nieprawidłowym wykonaniem.

A z ciekawości, prowadziles kiedys dziennik na MNBBC czy zle kojarze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 11 - 12.08.2012

Niedziela bardzo relaksacyjna. Najpierw trochę opierniczingu przed komputerem, potem zażyłem świeżego powietrza grając z siostrą w piłkę - tzn. ona broniła na bramce, którą tworzyły 2 drzewa, a ja udawałem, że biegam Po południu siatkówka na IO - mecz finałowy. Po pierwszych dwóch setach już szykowałem się na koniec, a tu taka niespodzianka (?) - ale kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3

Wieczorem wyskoczyłem jeszcze do kina. Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy Byłem na Madagaskarze 3 - na prośbę siostry Film powiedzmy ok, choć chyba już trochę zastarny na niego byłem - choć nie powiem - niektóre teksty Króla Juliana i Pingwina Kowalskiego niczego sobie

TRENING

aeroby - 20 min orbitrek (tempo bardzo rekreacyjne - podobnie jak wczoraj)

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z orzechami włoskimi, rodzynkami i żurawiną
Posiłek II: schab pieczony z ryżem i warzywami



Posiłek III: schab pieczony z ryżem i warzywami
Posiłek IV: schab pieczony z ziemniakami i warzywami
Posiłek V: jajecznica chłopska z 4 jaj (z pomidorami, papryką, cebulą, serem i wędlinami, które zalegały w lodówce )

Łącznie: 3063kcal, 147g (19%) białko, 139g (41%) tłuszcze, 303g (40%) węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17993
Wiosło DB na prostych posiada odmienną mechanikę od Ciężkiego Wiosła. We wiośle plastycznym ruch powinien zachodzić tylko w jednym stawie- barkowym gdzie na skutek addukcji sztangielka przemieszcza się w rejon bioder. Pozycja sztangielki i charakter ruchu wymusza mocną pracę w dolnej części najszerszych. Wiosło Heavy DB to wiosło budujące grzbiet całościowo, nie ma mięśnia który by nie pracował. Oczywiście zależnie od kątów jakich użyjecie konkretne partie będą się odpalać zupełnie odmiennie ale pracuje cały grzbiet.

Dziennika tam nie prowadziłem. U Keltona jest to mój debiut jeśli chodzi o prowadzenie dziennika ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzięki w imieniu swoim i muzzy'ego za wyjaśnienie A więc to co ja zrobiłem to było ciężkie? Zatem która odmiana Twoim zdaniem byłaby lepsza dla początkującego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Kali w jakim celu te aeroby kręcisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Powiedzmy prozdrowotnie. Ale tempo było jak napisałem - bardzo relaksacyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
jezeli tempo było relaksacyjne to mogles rowerkiem po okolicy pojezdzic( pogoda była ładna, prznajmniej u mnie, a zawsze można jakieś łądne widoki zobaczyć)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
na twoim miejscu ograniczył bym ruch do minimum skoncentrował się na diecie i treningach wg mnie to by wystarczyło taki mam zamiar sam zrobić Tobie pare kg nie zaszkodzi tak samo jak i mi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Bartosz93m - jakoś nie miałem ochoty

Gawlak - uważam, że michę mam w miarę ok - zarówno kcal, jak i rozkład BTW (choć on wychodzi różnie, jednak proporcje staram się trzymać). Na treningach staram się nie opierniczać A aero czasami są dobrą opcją uważam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jakies małe aero znowu od czas do czasu nie zaszkodzi, nie ma co przesadzac.
a z micha wiadomo raz wyjdzie mniej raz więcej, a tak zawsze masz dokładnie wyliczone wiec looz.
Ja nigdy praktycznie dokłądnie nie liczyłem kalorii, teraz tylko na redu. Na masie zawsze mniej wiecej na oko, czasem tylko z ciekawosci podliczyłem, tak smao na wczesniejszych redu. Ale mniej wiecej wiem co i jak z kaloriami.
Więc jak czasem zjesz więcej to na pewno bym sie na Twoim miejscu nie przejmował
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium