SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
wrzuć jakieś fotki bo ciekawy jestem postępów po takim czasie :)\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Nie ma sensu, bo mając te problemy endokrynologiczne gdzie mój testosteron wynosi 3 (przy normie 700-1000) to ja sobie mogę machać rekreacyjnie. Jak wspominałem lekarz przepisał mi testosteron - raz na 3 tygonie, tak, aby chociaż podnieść do dolnej normy fizjologiczej. Póki co, jestem po jednym zastrzyku (tydzień temu), więc raczej bic nie skoczy nagle + 2 cm Jestem realistą i wiem cego mogę się spodziewać przy moich problemach...

Za to samo obciążenie trochę cieszy. Powoli, powoli, ale coś dokładam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Możesz przed bieganiem wciągnąć tego banana albo jakiegoś lajtowego szejka po biegianiu normalnie owsianka;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5508
jak siła urosła to i masa coś ruszyła pewnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
waga powoli na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 47 - 17.09.2012

Dzień cały w robocie...
Nie miałem czasu na siłownię niestety - ale taka jesień na wsi

Bieganie niestety też nie wyszło... Od rana nie miałem czasu niestety, a wieczorem byłem już tak padnięty, że podziękowałem sobie... W czasie przerwy obiadowej pokręciłem trochę na orbitreku - lepszy rydz niż nic Z resztą w robocie też było trochę aero podobnych czynności

TRENING

aeroby - orbitrek 20 min

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, masłem orzechowym, rodzynkami i morelą suszoną
Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem parboiled i oliwą
Posiłek III: pierś z kurczaka z ryżem parboiled, warzywami i oliwą
Posiłek IV: razowiec z polędwicą sopocką i serem gouda
Posiłek V: serek wiejski z wiórkami kokosowymi i dżemem niskosłodzonym

Łącznie: 3043kcal, 133g (17%) białko, 139g (41%) tłuszcze, 319g (42%) węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
kalikstat
waga powoli na plus


60 już jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
55, ale przy moich 155 cm na niedowagę raczej nie cierpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 48 - 18.09.2012

Dzień bliźniaczo podobny do wczorajszego - cały w pracy...
Siłowni nie miałem kiedy zrobić. Z resztą jestem padnięty...
Jutro zapowiadają deszcze to może w końcu odrobię

TRENING

aeroby - orbitrek 30 min

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, miodem i dżemem
Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem parboiled i oliwą
Posiłek III: pieczony dorsz z ryżem parboiled, warzywami i oliwą
Posiłek IV: razowiec z polędwicą sopocką 4 jajami gotowanymi
Posiłek V: serek wiejski z wiórkami kokosowymi i dżemem niskosłodzonym

Łącznie: 3049kcal, 123g białko, 137g tłuszcze, 332g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 49 - 19.09.2012

Dzień jak poprzednie - praca.

Tym razem udało mi się zrobić trening. Nie do końca tak jakbym chciał (musiałem go przerwać po 3 ćwiczeniach - bo znowu praca ), ale wieczorem odrobiłem z nawiązką to co jeszcze zostało. W pierwszej części zrobiłem tylko ćwiczenia na czwórki.

Drugą "sesję" zacząłem od "rozgrzania" znowu czwórek (dla lepszej pompy nóg). Zrobiłem prostowanie nóg na maszynie siedząc. Zaj**iste uczucie. Nie wiem czemu nie robiłem tego wcześniej

Mam wreszcie plan zajęć na uczelnię. Wyszło całkiem fajnie. Zajęcia mam tylko przez 3 dni W sumie lepiej przeciedzieć 3 dni w całości na uczelni, a pozostałe 4 mieć wolne (wolne tylko w teorii )

TRENING

1. Hack-przysiady ze sztangą - rampa 12
37,5 kg / 42,5 kg / 47,5 kg / 52,5 kg

Bardzo ciężko. Dołożone obciążenie.
Czuję bardzo kolana przy tym ćwiczeniu - spory ból...

2. Wysoki step z hantlami - rampa 12
20 kg / 30 kg / 30 kg

Poszło ok. Pierwszy raz zrobiłem ze sztangą (nie sztagielkami, ani samymi talerzami), bo wcześniej nie do końca było poręcznie. Nogi czułem całkiem nieźle.

3. Syzyfki - rampa 15
7,5 kg / 10 kg / 12,5 kg / 15 kg

Kolejny trening na tym samym obciążeniu. Mega czucie, ogromna satysfakcja, zaj**iście ciężko.

4. Prostowanie nóg w siadzie na maszynie
15 kg (30) / 20 kg (30) / 25 kg (30) / 30 kg (30)

Dałem to ćwiczenie wyjątkowo, żeby rozgrzać czworogłowe po "przerwie". Wysokie zakresy, progresja ciężarowa - nogi pękały. Całość wykonana bardzo szybko i sprawnie. Zaj**iste ćwicznie

5. Uginanie podudzi - rampa 12
15 kg (30) / 20 kg (25) / 25 kg (20) / 30 kg (15)

Dwójki czułem zaj**iście po tym.

6. MCNPN - rampa 12
37,5 kg / 42,5 kg / 47,5 kg / 52,5 kg

Dwugłowe ok. Prostowniki również. Ogólnie zaj**iście ciężko.

7. Wspięcia - 3 x max
30 kg (75)/ 30 kg (75)/ 30 kg (75)

Poszło dobrze

Pytania/wnioski:

1. Mam teraz sporo pracy w domu. Trenuję splitem góra-dół. I ciężko mi wykonać cały trening od początku do końca w jednej "sesji". Także pomyślałem nad rozwiązaniem tymczasowym - połowa rano, połowa wieczorem (tak wiem, że średnio to wygląda, ale taka tymczasowa sytuacja).

I teraz pytanie jak to rozegrać: najlepiej partiami? Np. rano plecy, a wieczorem klatka, barki i ramiona?

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem, wiórkami kokosowymi i miodem
Posiłek II: łosoś wędzony z ryżem
Posiłek III: udko z kurczaka z ryżem



Posiłek IV: banan
Posiłek V: razowiec z polędwicą sopocką, serem gouda i warzywami
Posiłek VI: serek wiejski z jabłkiem, wiórkami kokosowymi i dżemem porzeczkowym niskosłodzonym

Łącznie: 3036kcal, 130g białko, 107g tłuszcze, 371g węglowodany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium