SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57199

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
no, nie da się ukryć
sam nie wiem, może spróbuję jeszcze raz podejść, może pójdzie lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Na początku nie wiedziałem że to przysiad xD
Stań szerzej, stopy lekko na zewnątrz i powoli schodź w dół ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Nie wiem, czy próbować dalej, czy dać sobie z tym spokój. Kiedyś było dobrze w miarę, potem kolano i teraz lipa... A najgorsze, że przez to półsiadanie znowu "zdzieram" kolana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17993
Faktycznie kolana mogą cierpieć.

Kiepskie nagranie bo widać niewielką cześć pozycji, ale z grzechów głownych:

-sztanga leży zdecydowanie za wysoko, wymusza to garb i wysuniecie głowy do przodu
-ruch prowadzą kolana, dopóki nie opanujesz przysiadu olimpiskiego, którego dominantą jest kolano powinieneś wykonywać przysiad w wersji POWER, którego dominantą są biodra i to one prowadzą ruch, który jest ruchem nie w dół, ale do tyłu. Staraj się nie siadać w dół, ale odwodzić biodra do tyłu, naciąg zespołu hammstring wymusi ugięcie w kolanie i dalszą część ruchu. PAMIĘTAJ O BIODRACH!
-nie widziałem tego w kadrze, ale prawdopodobnie zadzierasz głowę.
Głowa musi być przedłużeniem kręgosłupa inaczej to wygięcie będziesz kompensować innym nieprawidłowym wygięciem kręgosłupa



Zmieniony przez - kooozaq w dniu 2012-12-29 11:22:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17993
Swoją drogą tak jak pisze freak, rozstaw nóg może być dla ciebie nie odpowiedni. Poszerzaj rozstaw o 5 cm co serie i nagrywaj filmy.
Ustaw stopy po skosie do zewnątrz i rozszerzaj kolana podczas ruchu na zewnątrz, zapewni to dodatkowe miejsce na biodra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
29.12.2012

Dzień bez siłowni.
Bardzo odczuwam prostowniki. Aż trudno mi zrobić niektóre proste czynności. Chciałem pobiegać, ale ból (nie "zakwas") uniemożliwiał mi to... Lipa, mam nadzieję, że się poprawi...

TRENING

aeroby - rowerek 25 min

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem, wiórkami, orzechami włoskimi, rodzynkami
Posiłek II: pierś z kurczaka, makaron, oliwa
Posiłek III: jajecznica z 5 jaj na oliwie z piersią kurczaka, do tego makaron

Łącznie: 2705kcal, 137g białko, 120g tłuszcze, 268g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
jajecznica z kurczakiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
kooozaq - dzięki za rady, spróbuje poprawić

artur - a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Dość oryginalne połączenie jak dla mnie, ale co kto lubi. Smaczne było?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
normalnie w sumie to nic nadzwyczajnego - kiedyś np. próbowałem jajecznicę z bananami i rodzynkami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium