SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
2watch:

1. No to postanowione
2. Hmm, ciekawe. Tylko na ile ustawić radzisz ilość powtórzeń, tak, żeby było realnie? 8? 10?
3. Teraz robiłem tak: 23 kg / 27 kg / 31 kg i tu brakowało... Nie chciałbym też zaniżać bardzo tego obciążenia, ale wiem też, że to chyba jedyna droga. Albo może zacząć od 25 i rampować co 2 kg?
4. OK.
5. Fakt, nadgarstki trochę jeszcze latają
6. Wiesz, nie mówię też, żeby go jakoś mega katować - dwa ćwiczenia (a może nawet jedno) i koniec

Mikołaj - filmik ok, tylko jakość się popsuła - rozpikselizowało się strasznie. Trochę połaszczyłem się na mniejszy rozmiar pliku - następnym razem muszę dać jakiś kodek konkretny

Dzięki za rady odnoście treningu - skoro dwie osoby już mówią o tym, to coś musi być na rzeczy

Owsiana trochę w stylu - wszystko się prawie kończy, więc trzeba wyzerować, żeby kupić nowe Swoja drogą masło orzechowe to fajna opcja do owsianki - wyszło trochę w smaku jak Snickers Powiadasz, że w innych musiałem się ograniczyć? Jakoś tego nie odczułem A wręcz chodziłem wieczorem napchany - inna sprawa, że wpadł po treningu worek ryżu, a wcześniej drugi worek podzielony na dwie porcje, do tego 200 g łososia na 3 porcje i warzywa na dopchanie. Po samym treningu banan i rodzynki też zapychają. A na koniec dnia dobiłem całość jajkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Cóż mam takie, kupione z resztą w Keltonie Mi nie przeszkadza, jest ok. Swoją drogą to też nie jest złe, jeżeli dokładam tależyli po 1 kg to jest więcej miejsca

Też kiedyś pytałem dlaczego na stojąco, a nie na siedząco?
Dostałem odpowiedź: "A co sufit masz za niski?"

A tak poważnie taka wersja tego ćwiczenia jest cięższa. Na początek kiedy zbieram dopiero podstawy lepiej chyba wykonywać cięższe wersje. Co innego później kiedy skupiałbym się stricte na barkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Dlatego ja mam dwa zestawy gryfików na długich ciężko jest zrobić biceps z supinacją.
A co do barków to faktycznie ekspert Ci odpowiedział. Co to znaczy cięższa wersja ???. Poprostu stojąc niepotrzebnie obciążasz kręgosłup tyle tylko zyskujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No fakt, w supinacji trochę nie komfortowo jest. Takie krótsze gryfiki kupiłeś, czy sam przyciąłeś jak potrzeba? Czy może na specjalne zamówienie?

W początkowych fazach polecane jest to żołnierskie. Odpowiedź tą dostałem spory czas temu. Obecenie prowadzę też dziennik w dziale dla początkujący i tam też zalecana była ta wersja. Kręgosłupa nie odczuwam jakoś (choć to pewnie mogłoby objawić się dopiero później).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
IMO

4. Można spróbować sztangielek, ale to zależy jak długo jedziesz z tym planem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Plan mam nie długo w sumie, bo tylko 3 tygodnie na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Sztangielki będziesz mógł wrzucić w następnym planie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
co do tego wyciskania hantli to ciężej lżej ale dbaj też o swój kręhosłup i odciążaj go ile się tylko da:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium