SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Pewnie tak, u mnie wiosło zawsze leżało i kwiczało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 73 - 14.10.2012

Dziś dzień wolny siłowni. Pojeździłem tylko na orbitreku.
Jutro miałaby być znowu siłownia, ale zrobię wolne, bo we wtorek muszę iść do szpitala (chyba, że znowu nie będzie miejsc )

Zastanawiam się nad dorzuceniem aero w DNT, bo ostatnio nic nie kręciłem, a ostatnio prowadzę bardziej statyczny tryb życia na uczelni niż w wakacje. Ewentualnie może obniżyć kcal, jednak wydaje mi się, że lepiej pokręcić aero. A to wszystko dlatego, że ostatnio jakby czuję się jakby "pełny i trochę ociężały".

TRENING

aeroby - orbitrek 30 min (wolne tempo, bez szału)

DIETA

Posiłek I: owsianka z wiórkami kokosowymi, orzechami włoskimi, rodzynkami i żurawiną
Posiłek II: 2 udka z kurczka i 2 grahamki
Posiłek III: 2 udka z kurczka i 2 grahamki
Posiłek IV: 2 banany
Posiłek V: serek wiejski z dżemem i orzechami włoskimi

Łącznie: 3036kcal, 163g białko, 119g tłuszcze, 300g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 74 - 15.10.2012

Dziś na uczelni.
A jutro prawdopodobnie do szpitala na combo z kroplówek

TRENING

aeroby - orbitrek 20 min

DIETA

Posiłek I: owsianka z wiórkami kokosowymi, orzechami włoskimi, rodzynkami i żurawiną
Posiłek II: 2 udka z kurczka i grahamka
Posiłek III: 2 udka z kurczka i suszony ananas
Posiłek IV: grahamka z polędwicą z piersi indyka i serem gouda
Posiłek V: serek wiejski z dżemem, wiórkami kokosowymi i suszonym ananasem

Łącznie: 3006kcal, 138g białko, 136g tłuszcze, 297g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
"combo z kroplówek" - co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
hehe, tak napisałem, bo dawka leku, która jest w jednej kroplówce ma taką mniej więcej moc jak 100 jednocześnie wziętych tabletek, których ja z kolei biorę dziennie 2-3. Także moc jest duża, a dostanę prawdopodobnie trzy takie kroplówki (jedna jednego dnia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
i ile będziesz leżał w szpitalu? 3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
rozumiem, że to standardowa procedura medyczna w Twojej chorobie a nie jakieś dodatkowe problemy.
a i nie zapomnij przy okazji poprosić o dodatkowy strzał z teścia

Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2012-10-16 11:57:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Golombex - mam nadzieję napewno nie mniej niż 3 dni bo wtedy NFZ nie odda za mnie pieniędzy szpitalowi

RedAlert - przyjście było planowane (choć na inny termin, ale wtedy nie było miejsc ). Raczej standardowe badania, nic szczególnego. Do tego stwierdzilli, że jestem chyba za zdrowy i kroplówek w końcu chyba nie dostanę Nie ma szans na extra zastrzyki Ale w domu za tydzień wbijam (bo daję raz na 3 tygodnie - zamierzam też sprawdzić poziom teścia na własną rękę - po tygodniu, dwóch i trzech po podaniu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 75 - 16.10.2012

Siedzę w szpitalu - jest WiFi, więc wpiskę mogę dać
Prawdopodobnie jestem zbyt zdrowy, więc chyba kroplówek nie dostanę
Może uda się obejrzeć nawet mecz z Anglią
Kumple na sali (~ 50 lat doświadczenia życiowego więcej niż ja) ok, można pożartować, pośmiać się, więc spoko

TRENING

DNT

DIETA

Posiłek I: razowiec z poledwicą z piersi indyka
Posiłek II: 2 jabłka
Posiłek III: indyk, ziemniaki, marchewka gotowana
Posiłek IV: pieczywo i jakaś wędlina

Łącznie: nie wiem, ale wystarczająco, żeby przeżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
dobrze, że masz WiFi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium