SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik kalikstat

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz chyba więcej aero niż ja :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
No przydadzą się ale masz tego bardo dużo ;] szamiesz coś po aero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Bartosz - endomondo.com

Lux - eee, dziś było lajtowiej, chociaż biorąc pod uwagę, że jeździłem zarówno po dziurach, jak i normalnych ulicach średnią prędkość uważam za przyzwoitą

Golo - no proste, przecież nie będę już na czczo do rana, nieprawdaż? Jem zazwyczaj normalny posiłem - wczoraj był to ten przedostatni posiłek (łosoś, ryż, warzywa). Czasami jest tak, że dopiero muszę sam coś upichcić, więc na szybko łapię rodzynki jako ww proste i za jakieś 40 min jem już cały normalny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Znowu ten łosoś, podesłałbyś go kiedyś, a nie tylko podjudzasz apetyt
Co ile musisz kosić trawę i jak dużo masz do koszenia, bo 2 godziny to jednak jakiś kawałek czasu jest?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Przy takim areo o masę będzie ciężej

Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-08-09 10:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kalikstat
Lux - eee, dziś było lajtowiej, chociaż biorąc pod uwagę, że jeździłem zarówno po dziurach, jak i normalnych ulicach średnią prędkość uważam za przyzwoitą



No to LUX!

Endomondo? :> Jest chyba też tego wersja na androida w telefonie komórkowym ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Nie tylko na androida, rzekłbym generalnie aplikacja może być płatna i bezpłatna, ale jest kilka stron, na których nie istnieje coś takiego, jak 'wersja płatna'

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Jesli rozmawiacie o aplikacjah sportowych wykorzystujacych polozenie geograficzne i sledzace statystyki czyli np. do biegania to najlepszy jest micoach od adidasa darmowy i rewelacyjny. Polecam. Endomondo dosyc slabe jest. Przezuc sie na micoach.

Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2012-08-09 16:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Jeszcze musze sie zapytac. Czy ty te 2 zestawy na dol to jak robisz jeden tydz jeden a w drugi drugi czy jak. Wedłóg mnie jakbys tak robil to troche lipa bo cwiczenie raz na 2 tygodnie to spora przerwa lepiej robic te same zmieniajac cyklicznie bo szybko wykorzystasz wszsytkie, wiekszosc cwiczenia i potem nie bedziesz mial takiego szoku miesniowego. Ale przysiad czy to przedni czy tylni to mozna robic zawsze bo tam jedynie walisz ciezaru i nogi same rosna. Chyba ze cwiczysz 2 razy w tygodniu to inna sprawa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kooozaq

Następny temat

Dziennik Golombex

WHEY premium