SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - Historia treningu - dziennik ProSatan

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Podziel się historią treningu - Dzienniki.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Historia całego cyklu treningowego uczestnika - ProSatan.

ETAP I


Witam. Przyłączam się do rywalizacji Kelton w konkursie zmianie sylwetki. W okresie od lipca 2011 rozpoczynam porządne, rozplanowane nabieranie masy mięśniowej.

Będzie mi pewnie ciężej poprawić jakościowo wygląd sylwetki, niż osobom, które planują redukcję, ale przyłożę wszelkie starania aby utrzymać bf na jak najniższym poziomie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim konkurentom biorącym udział w rywalizacji

ETAP II
Zdjęcie 1:





Zdjęcie 2:





Zdjęcie 3:





Zdjęcie 4:






Zdjęcie 5 porównawcze:





12 Maj -> 9 Sierpień
67kg -> 78kg zatem nieco ponad 10kg do przodu

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2011-08-22 16:57:08

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Witajcie!

Jestem aktualnie rozpędzony na cyklu, miałem nieco mniej wolnego czasu.

Postaram się przynajmniej 2 razy w tygodniu dawać tutaj wpiskę ze swoich postępów.


Mój pierwszy wpis będzie dotyczył drogi od maja do chwili obecnej, wpadnie tutaj prawdopodobnie już jutro.

Zapraszam do śledzenia mojego dziennika!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Witam! To moja pierwsza wpiska, przedstawiająca pokrótce moją drogę zmiany sylwetki od Maja do chwili obecnej.

Opisy nie będą szczegółowe, chyba nie miało by to sensu, ale postaram się jak najbardziej przybliżyć Wam pogląd mojej drogi.

Zapraszam zatem serdecznie do mojego dziennika konkursowego KELTON!


Kilka informacji o mnie:

Wiek: 21 lat
Wzrost: 170cm
Staż: 4 lata
Typ budowy: ektomorfik

Waga oraz obwody w swoim czasie

- - -
Maj 2011

Pod koniec Maja 2011 zakończyłem pierwszy stopniowy cykl redukcyjny, który trwał blisko 4 miesiące.
Od początku cyklu Udało mi się zrzucić ok. 10kg. Kończyłem na 2000kcal

W okresie końca redukcji odbywały się zawody trójboju siłowego, w których brałem udział. Udało mi się załapać do kategorii 66kg, ale wymagało to ode mnie wyjątkowego odwodnienia i ucięcia kolejnych kcal na kilka dni przed startem. Efektem tego był mój słaby wynik, który nie liczył się w rywalizacji.

Oto zdjęcia po zakończeniu redukcji:

1.




2.




3.






- - - -
Czerwiec 2011

Po redukcji odpocząłem od ćwiczeń przez tydzień, od diety przez 2 tygodnie i dalej zacząłem się nakręcać. Miałem świetną podstawę na wakacje i nie mogłem doczekać się wejścia na "masę".

Udało mi się otrzymać od firmy Hi Tec Nutrition do przetestowania odżywkę, w linku poniżej znajduje się mój cały test i relacja (dziennik z okresu całego czerwca z licznymi zdjęciami oraz filmami, dietą oraz planem treningowym z tego okresu)

https://www.sfd.pl/TEST_STANOFUSION_by_ProSatan-t747987.html

Polecam obejrzeć moje wpiski ;)

a szczególnie podsumowanie:

https://www.sfd.pl/TEST_STANOFUSION_by_ProSatan-t747987-s14.html


- - - -
Lipiec 2011

W lipcu podłapałem pracę, która pozwoliła mi dorobić odrobinę na suplementy i dietę:)
Nie przestawałem ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu i jadłem najlepiej jak mogłem ok. 3500kcal

1.




2.




Fotki po teście - 9 lipiec



Nie ćwiczyłem określonym planem treningowym, lecz intuicyjnie.

W tym okresie stosowałem spore ilości gainera, aby uzupełniac kcal. Udało mi się utrzymać stały wzrost wagi i kolejne 2kg, czyli ważyłem 76kg.

Niestety nie posiadam zdjęć z końca tego okresu, kolejne zdjęcia to dopiero te które są umieszczone w pierwszym poście.


Końcem lipca wrzuciłem kreatynę do suplementacji i powoli zamierzałem się aby podbić dietę do 4000kcal


- - - -
Sierpień 2011

Zakończyłem pracę i mogłem skupić się w pełni na diecie oraz treningu.

Dieta 4000kcal oraz treningi 5 razy w tygodniu weszły w życie, w miarę możliwości dużo snu i odpoczynku. Po każdym treningu 15 min aerobów.

Mój split wyglądał tak:

Dzień 1 Barki
Dzień 2 Plecy
WOLNE
Dzień 4 Klatka
Dzień 5 Nogi
Dzień 6 Ramiona
WOLNE


Zdjęcia z pierwszego postu przedstawiają moją sylwetkę z początku sierpnia, obecnie nie będę wklejał zdjęć sylwetki, za to gwarantuję wrzucanie filmów i zdjęć treningów, czy posiłków.


Ten tydzień jestem na "lekkim" roztrenowaniu i kończę suplementację kreatyną. Od 5 września zaczynam nowy plan, który tutaj zamieszczę.


Oto filmiki z moich ostatnich treningów:

1.




2.




3.






Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia mojego dziennika!



Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2011-08-30 01:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5811
Chociaż jestem na bieżąco będę tu zaglądać i Ci dopingować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10653 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
tez bede wpadał

masz jakies zdj jak to wygladało przed redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932


Witaj Marian!

Nie mam zdjęć sylwetki, mam tylko w ubraniu z początku redukcji (jakiś miesiąc od rozpoczęcia), ale widać po nim widać, że byłem znacznie grubszy ;)

Ważę tam koło 76kg, mam na sobie sporo smalczyku na nogach i tyłku.
Nie jestem pewien czy data robienia zdjęcia jest dokładna.



Przy okazji wstawiam swoją szamkę, którą właśnie spożywam:




Makaron durum, mus z banana i sera białego


Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2011-08-30 22:06:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Witam. Dzisiaj wracam już na pełne obroty treningowe i dietetyczne.

Zamieszczam poniżej swój plan i suplementację.

Plan treningowy 09.2011

Dzień 1
Plecy
1. Martwy ciąg
2. Ściąganie wyciągu górnego szeroko do klatki
3. Przyciąganie wyciągu dolnego
Barki
1. Wyciskanie sztangii zza głowy
2. Unoszenie sztangielek na boki
3. Odwrócony motyl
Łączone
1A. Ściąganie linki wyciągu górnego stojąc
1B. Unoszenie linki wyciągu dolnego stojąc


Dzień 2
Tricepsy
1. Wyciskanie sztangi wąsko
2. Francuskie sztangielką
3. Docisk
Bicepsy
1. Uginanie ramion ze sztangą łamaną
2. Młotki
3. Modlitewnik
Brzuch


Dzień 3
Nogi
1. Przysiady klasyczne
2. Uginanie na maszynie stojąc
3. Wąskie przysiady w bramie
4. Porodówka (super-seria)
5A. Uginanie na maszynie leżąc (super-seria)
5B. Prostowanie na maszynie siadząc
Łydki
1. Wspięcia w staniu
2. Wspięcia w siadzie


Dzień 4
Klatka
1. Wyciskanie sztangi płasko
2. Wyciskanie sztangi na szkosie ujemnym
3. Rozpiętki na maszynie
4. Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim
Przedramiona
dowolne 2 ćwiczenia
Brzuch

Po każdej sesji treningu siłowego 15-25 min cardio (rowerek lub orbitrek)



Suplementacja:

1. Aminokwasy: 8g przed treningiem, 6g po treningu
2. Gainer 20% białka: 60-80g bezpośrednio po treningu, lub między posiłkami
3. Cynk: 25mg do posiłku potreningowego, 50mg przed snem
4. Omega 3-6: 1 tab. do śniadania, 1 tab. do kolacji
5. WPC Protein: 30g do śniadania
6. Czosnek i kompleks witamin: po 1 tab do śniadania
7. Magnez-Potas-B6: 3 tab. do obiadu, 3 tab. do kolacji



Dieta:

Około 4000-4100 kcal
B/T/W - około 2,7 / 1,2 / 7
6 głównych posiłków + potreningowo gainer (nie wliczany do bilansu kalorycznego)


Załączam jeszcze filmy z ostatniego "lekkiego tygodnia", które mają poświadczyć, że się nie opierdzielam:)














Pozdrawiam.


Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2011-09-05 14:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Witam.

Dzisiaj oficjalnie moja waga z rana na czczo przebiła 80kg!


Jak obiecałem, wrzucam również zdjęcia moich posiłków.





Tak przygotowuję filet z Miruny. Nieduża ilość wody, na niewielkim ogniu i pod przykryciem.






Tak wygląda gotowa szamka:
150g ryżu paraboiled, ok. 150g filetu z miruny, 200g papryki czerwonej surowej, przed posiłkiem 2 łyżki oliw z oliwek


Jeszcze spacjal na zakończenie wpiski:





trening z poprzedniego tygodnia


Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932


Witam.

Powyżej zdjęcie z Krzysztofem Piotrowskim i Jakubem Potockim.

Udało mi się wygrać lokalne zawody kulturystyczne organizowane przez siłownię Black and White w Ostrowcu Świętokrzyskim, na której obecnie trenuję. Krzysztof Piotrowicz jest czynnie trenującym i startującym kulturystą w Anglii. Same zawody kulturystyczne odbyły się w dużym stopniu za jego sprawą, ufundował On ciekawe nagrody. Gościem specjalnym imprezy był Jakub Potocki, którego chyba nie muszę przedstawiać.

Jak to wynika ze zdjęcia moja forma nie była startowa, lecz inni zawodnicy również nie byli przygotowani. Zawody odbyły się dosyć spontanicznie, ale myślę że to dobry debiut w konkurencji kulturystycznej.



Mój trening, dieta i suplementacja się nie zmienia. Dorzuciłem jedynie trochę więcej aerobów i myślę powoli o włączeniu kreatyny.

Na zawodach ustaliłem nowy rekord życiowy wyciskania na klatkę z pełnym przytrzymaniem - 145kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Gratulacje, jak wymiary?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
no gratki.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs - Historia treningu - dziennik muzzy17

Następny temat

Konkurs - Historia treningu - dziennik rambo1989

WHEY premium