SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Szefowe mam pytanko
Moja znajoma jest po diecie głodówkowej i nie ma okresu juz od roku chyba albo strasznie nie regularnie .Chce mieć dzieciatko i tak sobie pomyślałam że może polecicie mi jakieś ziółka ,bo widzę że niektóre dziewczyny chyba coś tam popijają .
Podczytuje znajoma tu dzienniki i podnosi sobie powoli kaloryczność oraz tłuszcze ale może jest coś naturalnego co by wspomogło kurację.
Jeśli pytanie nieodpowiednie proszę o usunięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Martucca
Poza tym... Baby mają to do siebie, że uwielbiają się licytować, która miała/lepiej gorzej w ciąży.
A potem przerzuca się to na ich niemowlaki. Nagle każdy wyprzedza rozwojowo rówieśników. Same tytany rosną - ten tak szybko głowę podności i taki silny, ten się tak szybko na brzuch przewraca, bla bla... Oczywiście pojawiają się też historie o dziecku, które jako noworodek już raczkuje ( oczywiście chodzi o atawistyczne pełzanie).
No i licytacje, które dziecko lepiej śpi, a które nie śpi wcale; moje dziecko ryczy cały dzień i całą noc (hmmm... Jeszcze z głodu i braku snu nie umarło?), ja mam najgorzej/najlepiej etc.

Makadamia, a co z kobietami, które tydzień przed okresem zmieniają biustonosze na większe, pomimo, że w celibacie żyją?



a ja ze swojej strony jako matka takiego dziecka szybko wszystko robiącego mającego obecnie 13 lat sugeruje matkom które zauważą zbyt szybkie podnoszenie i trzymanie głowy, raczkowanie chodzenie na palcach konsultacje z dobrymi lekarzami, u nas skończyło się kilkoma latami terapii integracji sensorycznej oraz terapii odruchów, dzięki którym jest lepiej. Ale ogólnie nienaturalnie szybki rozwój motoryczno ruchowy dziecka może świadczyć o zaburzeniach neurologiczno rozwojowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Julinka, dieta, dieta przede wszystkim zanim zacznie myśleć o ciąży by nie wejść w nią z brakami, które moga rzutowac na rozwój dziecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Obli tak to jest' jak trwoga to do Boga '
Szkoda mi jest Tej kobitki ,ale wybrała się do dietetyka klinicznego a ta kazała jej zjadać trochę więcej chlebka i jogurcik owocowy i nic dalej stwierdziła nie da się z tą dietą nic zrobić .
Ale po diecie następuję szybko efekt jojo więc ona nie che szybko zwiększać kaloryczności by nie wrócić do punktu wyjścia .
Bo schudła bo chciała być w ciąży głodowała ponad rok i nie może być w ciąży bo byłą na diecie to jakiś paradoks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Julinka nie nazwałabym tego paradoksem a głupim odchudzaniem Zazwyczaj samo poprawienie diety sprawia, że organizm zaskakuje, "chwila nieuwagi" i bum jest ciąża.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Podeślę Znajomej ten dziennik do poczytania może wyciągnie wnioski
Dziękuję za porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
I suplementacja kwasem foliowym koniecznie, żeby zapobiegać powstawaniu wad cewy nerwowej.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17183
Hej Dzieczyny!
Mam pytanko. "Dieta Ladiesowa" jako tako nie ma ograniczenia w ilosci spozywania jajek. A co z kobietami w ciazy??? Jest jakis limit??sa jakies przeciwskazania w spozywaniu 2 jajek (dogotowanych/dosmazonych) dziennie?? np. w omlecie z platkow owsianych
Dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kobieta w ciąży to nie kobieta, żeby miała jeść nie jak kobieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Hej :)

Ja mam pytanie odnośnie basenu. Tak, jak napisałam w którymś poście pod koniec ciąży chciałabym pływać, jeśli nie dam rady chodzić na siłownię. Na tę wieść usłyszałam, że w celu ochrony przed infekcją powinnam zakładać tampon. Po mojemu to tampon tylko wysuszy ścianki pochwy i tylko ułatwi infekcję. Normalnie przecież tam jest środowisko kwaśne i czop śluzowy, który powinien mnie/dziecko chronić. Jak to właściwie jest? Posiadam jeszcze coś takiego jak kubeczek menstruacyjny ze silikonu medycznego - może to by było mniejsze zło (o ile w ogóle stosować jakieś dodatkowe akcesoria)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

Następny temat

Konkurs/reziolki

forma lato