SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
Witam Was serdecznie!

Mój problem, czyli przestój na wadze, nie daje mi spać, jeść i w ogóle nic..
Zatem od początku:
Wiek : 21
Waga : 59
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 84
Obwód pod biustem : 73
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 61
Obwód na wysokości pępka : 69
Obwód bioder (3): 81
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53,5
Obwód łydki : 37
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, ramiona, piersi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) codziennie aeroby, 3razy/tydz. Siłownia, interwały 3 razy/tydz.
Co lubisz jeść na śniadanie: musli z mlekiem i orzechami
Co lubisz jeść na obiad : sałatki
Co jako przekąskę : owoce/warzywa/jogurt naturalny
Co jako deser : owoce suszone
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: b. dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieganie, fitness
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : dukan, 1000kcal

Informacje dodatkowe:
1. Zawartość tłuszczu: 19 %
2. Masa mięśni: 45,4 kg


Zaczęłam ćwiczyć i odchudzać w lutym, czyli dwa miesiące temu. Przedtem miałam kontakt ze sportem, ale nie tak intensywnie jak teraz.
Ćwiczę 5-7 razy w tygodniu w tym 3 razy siłownia (góra/nogi na zmianę), codziennie aeroby. zaczynałam od wagi 61,5 i od tamtej pory pozbyłam się raptem kilograma..

Jem 4-6 posiłków dziennie 1400-1600 kcal/dzień. Pilnuję stałych godzin posiłków, odpowiedniej ilości białka, węgli i tłuszczy. Staram się codziennie przyjmować inną ilość kcal, np. poniedziałek, wtorek 1400kcal, czwartek, sobota: 1500 kcal itp. owszem obwody nieznacznie mi zmalały, ale mimo wszystko wydaje mi się, że przy takiej intensywności już powinnam zgubić co najmniej 5kg. Skrupulatnie trzymam się diety, z aerobów 30- 1h dziennie i co drugi dzień intensywny interwał 15 min + 5 min rozgrzewki + 5 min odpoczynku- marszu.

zrzuty jadłospisu załączam, ale nie wiem czemu tak mało kalorii wychodzi, takie same posiłki obliczam na innym portalu internetowym i wychodzi mi 1500 kcal. może o czymś zapomniałam, nie wiem :P


Nie wiem, gdzie popełniam błąd, nie zniechęcam się, ale szlag mnie trafia jak nie widzę efektów. Moim marzeniem było 55 kg w lipcu, ale przy takim obrocie spraw nie wydaje mi się to możliwe.


Byłabym Wam bardzo wdzięczna za pomoc i porady. Jak coś to podam więcej info.

ps. Wiem, że zdjęcia nie są wzorowo regulaminowe, ale niestety innych nie miałam możliwości zrobić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
dziekuje za te cenne uwagi.. Arphiel, mysle, ze masz duzo racji, zmiane powinnam zaczac od głowy :) coraz czesciej tak na to patrze. po prostu bede jesc zbilansowane posilki i cwiczyc tak jak lubie, efekty kiedys sie pojawia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
ZDJ.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po co a ci waga spadac?
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 1 regulaminu
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
narazie mie mogę wrzucic zdjęć, ponieważ mam problem z ich skompresowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
zdj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
tyłem jeszcze nie dam rady wrzucic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ponawiam pytanie co ci przeszkadza twoja waga? znam dziewczyny twojego wzrostu ważące 5kg mniej i posiadające kilka centymetrów więcej tłuszczu.
przy 55kg możesz wyglądać dużo gorzej

Zmieniony przez - obliques w dniu 2013-03-29 14:53:16
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
jak zrzucić wagę? weź ją do rąk, wychyl się za okno i puść, ewentualnie krzycz jakby ktoś się znalazł na drodze

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego sie tyje?

Następny temat

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

forma lato