SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To musze szybko zajść, może ciężarnej okażesz trochę litości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Statystyki mówią, że od momentu przystąpienia do starań do zajścia mija średnio pół roku. Więc dużo czasu przed nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie... Tego się boję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Ta............

A za pół roku będzie osobny dział pt. "Ladies w ciąży", bo się trening wszystkim spodoba i będzie hurtowy wysyp dzienników treningowo-ciążeniowych .


Ja będę podglądać podwójnie - znajoma czasem z mojego kąta wpadnie.


PS. Napisz też o suplementacji w ciąży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porandojin, od jutra wszystko już będzie poukładane. Wypiski z miski, treningów, supli. Póki co zamówiłam witaminę D3 i więcej wiesia, bo mi się kończy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Babochłopy to moja nowa fascynacja, babochłop w ciąży bije rekordy :D
Powodzenia i sukcesów!

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-04-01 19:27:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Bardzo dobry dziennik na przyszłość

Powodzenia Figa

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówcie do mnie MIĘTKA PIPKA Relacja z wczoraj jest dopiero dziś, bo umarłam i nie miałam siły przed kompem usiąść. Najśmieszniejsze, że najbardziej bałam się, że zabiję się przy wskakiwaniu na ławkę, a trzeba się było było bać bułgarów... Ale po kolei...

TRENING
Poszłam na siłkę na pieszo, więc miałam power walk'a w terenie w tę i z powrotem, tzn. w ramach rozgrzewki i aero po treningu.

1A. wskok na ławkę 3*10
cc*10 // cc*10 // cc*10

od razu przyznaję się, że na pierwszy raz wybrałam niższy podest, ale naprawdę lęk przed stratą uzębienia był silniejszy od chęci kozaczenia. Poprawię się

1B. RDL 3*10
10*10kg // 10*20kg // 10*30kg
Zdecydowanie za nisko zaczęłam, stąd taki dziwny progres po 10kg. Ostatnio robiłam martwy na prostych w 5 seriach po 20 powtórzeń i za bardzo się widać zasugerowałam.

2A. przysiad z wyskokiem 4*10
10*cc // 10*cc // 10*cc // 10*cc

W pierwszej serii przysiady były jeszcze sprężyste, a wyskok wysoki, ale w ostatniej jak siadłam, to myślałam, że już nie wstanę. I te wyskoki, to już raczej było odrywanie stóp od ziemi

2B. przysiad bułgarski 4*12
9*cc // 12*cc // 10*cc // 12*cc

Co za szatan wymyślił to ćwiczenie?! Miałam zamiar to z obciążeniem robić, a tu niespodzianka. I bez tego mi dvpę chciało wyrwać razem z dwugłowymi. W pierwszej serii byłam ambitna i schodziłam bardzo nisko, ale po 9 powtórzeniach noga się już nie wyprostowała i ćwiczenie zakończyłam na dłoniach. Później tak mi się nogi trzęsły, że nie dawałam już rady tak nisko schodzić, bo mięśnie odmawiały współpracy i się składałam Nie mogłam stać prosto, dyszałam jak parowóz. No przyznaję - bułgar mnie pokonał Dłuugo będę progresować technicznie, bo niestety siły w mięśniach nie starczyło na poprawne technicznie wykonanie wszystkich powtórzeń

3. inwerted rows 3*12
8*cc // 4*cc // 3*cc

No tu się też nie popisałam, ale największym problemem okazało się utrzymanie wyprostowanej postawy, bo tak mi się dupa i dwójki trzęsły, że nie mogłam się na podciąganiu skupić.

Nie muszę chyba dodawać, że dzisiaj boli nawet siedzenie

Miska była czysta, ale jednak nieliczona. Myślałam, że wykończymy świąteczne resztki, ale jeszcze trochę tego zostało. Sporo mięsa dostaliśmy od rodziców, ale za cholerę nie umiem tego policzyć. Ale podobają mi się pomysły moich starych: coś a'la zraz z nadzieniem z mielonego mięsa zawiniętego w karkówkę i na wierzchu w boczek. mięso z mięsem owinięte mięsem


Zmieniony przez - figa79 w dniu 2013-04-03 10:00:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radość moja wielka, że trening przypadł do gustu

A z tym bułgarem, to se rękę z Saidką możesz uścisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sadystka
Ja się tylko zastanawiam, jak ja jutro te skoki w bok zrobię, jak z krzesła wstać nie mogę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

Następny temat

Konkurs/reziolki

WHEY premium