SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Podobnie z wodą - słynne 37 stopni do kąpieli, to jakiś żarcik. Lać cieplejszą i się nie zastanawiać.
tu bylabym ostrozna i jednak nie przekraczala jakos znacznie tej temperatury bo poparzyc malucha niezwykle latwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
Dla mnie 37 jest zimną wodą.
Ka się kąpię w 44 stopniach, ale wchodzę powoli, bo parzy.
Jak mam 40 stopni, to jest tak akurat, ale nie poleżę, bo mi zimno :P
Ale to ja, a ja mam twardą skórę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Martucca
Tu Ci powiem taką ciekawostkę Noworodki drą się w pierwszych kąpielach nie dlatego, że się boją wody, ale dlatego, że jest im zimno

wspomnienie pierwszej kapieli naszego dziecka....nie poszło tak dpobrze,więc w rezultacie nie wykąpaliśmy

Arphiel
- a co z Twoimi żebrami nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Cytrynowa tutaj zaznaczyłam, z resztą na każdym zdjęciu odkrywającym żebra to widać Nawet jak miałam nadwagę to one i tak były widoczne.



Jak by przekroić korpus to klatka piersiowa (żebra) powinny się układać w owal, moje od przodu, pod biustem układają się zaś w "M" i te dwa "szczyty" wystają. Umrzeć od tego nie umrę i nie przeszkadza to na co dzień - zaburza to jedynie estetykę
Na marginesie mam też "kwadratową" czaszkę czyli mam 2 guzy czołowe + 2 rogi potyliczne, które tworzą kwadrat. Zapewne skutkiem krzywicy jest też skolioza, pogłębiona lordoza i inne esy-floresy jakie mam związane z postawą czy wystające/zgrubiałe kości w okolicach nadgarstków

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2014-01-10 19:54:35

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
Właśnie się pytałam mamy i powiedziała, że witaminy K nam nie dawała, ale D3 to cała nasza czwórka dostawała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Arphiel- dla takiego laika jak ja to bym powiedziała,że taka Twoja uroda z tymi żebrami :) Laska z ciebie,że się napatrzec nie mozna,ale chłopowi zdjęć pokaywać nie będę co by mnie nie porównywał
W okresie jesienno zimowym dawłam co drugi dzien wit D,ale juz będe dawała codziennie.

Zmieniony przez - cytrynowa456 w dniu 2014-01-10 20:20:45

Zmieniony przez - cytrynowa456 w dniu 2014-01-10 20:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
Chciałabym zaczerpnąć Waszej porady co sądzicie o szerokim pieluszkowaniu? W szpitalu usg bioderek wyszło w normie. Mała ma dzisiaj 10 dobę, położna w przychodni kazała szeroko pieluszkować. Wydaje mi się to dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
szerokie pieluszkowanie ogranicza swobode dziecka i jesli nie wskazane ze wzgledu na panewki biodrowe to nie powinno byc stosowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Irkowa - moje gratulacje! Ostatnio właśnie myślałam sobie o Tobie, że masz termin na marzec i może by skrobnąć do Ciebie, a tu już po wszystkim :) (chyba, że coś pokręciłam z terminem?) I jak Ci idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2414
A dziękuję :) Termin miałam na 10 marca, urodziłam w 37 tygodniu (19 luty) niestety przez CC, ale na szczęście z małą wszystko ok i mleko z cyców leci :P Skubana jest tak silna i nie mogę wyjść z podziwu jak zadziera główkę wysoko do góry leżąc na brzucholu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

Następny temat

Konkurs/reziolki

WHEY premium