SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Najwyżej ten dziennik będzie dziennikiem przygotowawczym przed ciążą a kolejne podzielisz na trymestry jak będzie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Co do palenia w ciąży - moja mama całą ciężę przepaliła
Prowadził ją stary położnik, zresztą o nazwisku takim samym, jak moje rodowe
Jak mama już zaszła w ciążę, to jednym z pytań wywiadu było, czy mama pali - odpowiedź była na tak. Lekarz absolutnie zakazał rzucać palenie, bo szok spowodowany nagłym odstawieniem nikotyny mógłby podobno dziecku (czyli mi ) dużo bardziej zaszkodzić, niż to, że mama czasem zapali. Oczywiście nie paliła tyle, ile normalnie, tylko się ograniaczała.
Nie wiem, na ile to prawda i jak to działa, argumenty lekarza wydają mi się jednak sensowne i logiczne, a ja się urodziłam dzieckiem zdrowym i chyba nawet całkiem niegłupia wyrosłam Podaję to jako ciekawostkę. I absolutnie nie popieram palenia w ciąży

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Swietny dziennik. Na pewno bede sledzic. Mnostwo informacji

Przeglądam nowy trening, zaraz będę pewnie miała sto pytań, ale jedno mam od razu - pod co włożyć nogi do tego żurawia?
Jak mialam zurwia w poprzednim cyklu redukcyjym, tez mialam problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.
Przeszlam cale dwa pietra silowni i nic... Jedyne w miare OK miejsce bylo pod laweczka (a dokladnie te ramy laweczki na podlodze), ale mi sie stopy wysuwaly.
Wiec pozostala mi pomoc instruktora. Trzymal mi kostki podczas cwiczenia.
Nie wiem, czy masz kogo poprosic o pomoc, ale to dobre rozwiazanie

A plan rozciagania jest czadowy
Rura tez mnie interesuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
W ogóle cały plan czadowy
Mój facet jak żurawia robi, to nogi wkłada pod sztangę z dużym obciążeniem + ręcznik pod kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1317
Saida, oczywiście 3 moje znajome zachodząc w ciąże paliły i lekarz faktycznie zabronił nagłego rzucania właśnie tym szokiem dla dziecka to tłumaczyli. Jednak tylko jedna wzięła sobie jego słowa do serca i faktycznie paliła tylko w sytuacjach stresu, starając się jak najbardziej ograniczyć palenie (1-2 papierosy dziennie, a i było sporo dni zupełnie bez papierosów). Reszta paliła nadal przynajmniej kilka fajek dziennie i neistety ta, która paliła najwięcej teraz najczęściej biega z dzieckiem po lekarzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mojej cioci się zachciewało likeru z wiśni, no ale się strasznie wstydziła, bo jak to, w ciąży się alkoholizować?
Stary, bardzo stary dochtór jej powiedział, że ma se strzelić kielona, baaa... Nawet sie ubzdryngolić Dziecku więcej złego zrobi chroniczny stres matki niz jednorazowe upicie się
Nie żabym była za pijaństwem w ciąży... Ale same powiedzcie, nikt nie ma śmiałości jechać po ciężarówce, która czpisy czy frytki z tłuszczami trans wpieprza codziennie... Ironia, no nie?

Żuraw to jak napisane: albo pomoc manualna (panowie to lubią), albo nogi pod sztangę A jak się nie da, to będą wyprosty na ławce rzymskiej, tyle, że udzielę szczegołowego instruktażu

O rurze powiem, jak już będzie na stanie


....

Jak już zaciążysz, to załóż nowy dziennik. Tam wszelki spam rozgonię moją ban-maszynką Która się nieco zakurzyła ostatnimi czasy...

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-04-14 11:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo, ja w jednym ciekawym programie TV z życia położnych poznałam punkt widzenia pewnej nastolatki, której się (jakimś cudem) zaciążyło, a kóra kopciła namiętnie i się glodziła, żeby być motylkiem Mianowicie, że jej dziecko będzie zdrowe i bardzo silne, bo ona je hartuje tymi głodówkami i kopceniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Dodam, że ja sie urodzilam w trakcie wesela mojej ciotki. I na tymże weselu moja mama wypila kieliszek szampana za zdrowie mlodych. I teraz sie smiejemy, ze mam alkohol we krwi od urodzenia. No ale faktem jest, ze lubie sie naoic winka

Martucca, ja zwrocilam koleżance uwage, że Mac'a nie powinna jesc (a namietnie miala na to smaka w ciazy)... to sie dowiedzialam, ze skoro jej sie chce, to znaczy, ze dziecko tego potrzebuje.... Lepiej czasami sie nie odzywac, bo ja to sie irytuje od razu jak ktos wie lepiej, bo tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyznam, że chcice w ciąży są czasem nie do opisania (nie powiem, co ja żarłam ), ale jesteśmy istotami rozumnymi i czasem trochę rozsądkiem wykazać się trzeba
Słyszałyście o kobietach, które w ciąży np. kamienie albo doniczki z terakoty jedzą? Są takowe, a przypadłość ta nazywa się pica, która zresztą występuje nie tylko u ciężarnych, ale jest zaburzeniem psychicznym różnych grup wiekowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbieram wszystko do konkursowego dziennika, ale dziś tu jeszcze wstawiam pomiary dzisiejsze:



Udo musi być nieźle sfatygowane skoro nie ruszyło nic a nic. Zazwyczaj leci dość równomiernie. Ale jakoś mnie to nie dziwi
Tak sobie w międzyczasie patrze na przybywające dzienniki konkursowe i stwierdzam, że moja dupa hmmm... obwodem odstaje od reszty mówiąc wprost - największa jest

I ciągle mi przed oczami staje pytanie - jak ja te treningi będę robić po rozgrzewce z box squat'ami na jednej nodze robionymi 3*max??? Toż to by za cały trening starczyło

Zmieniony przez - figa79 w dniu 2013-04-14 18:38:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

Następny temat

Konkurs/reziolki

WHEY premium