SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Obli, dobrze - spróbuję dziś z tą wodą. On w dzień lubi bardzo się wody napić z butelki to może w nocy się też uda.
Z tym zasypianiem samemu będzie trudno chyba Na razie zasypia nie przy piersi ale przytulony na rękach do mnie albo do męża i jak śpi to odkładamy do łóżeczka, faktycznie chyba już najwyższy czas żeby sam zasypiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ni emusisz zmuszac na sile, wieczorem, ale natualnie, nakarmisz i odkladasz, jak spi to spi jak nie musi zasnac. Serce boli ale metoda jest jedna, ale za to skuteczna, po dniu, moze trzech masz dziecko zastpiajace, Ale musisz isc nazimno odkladasz dobranoc i zamykasz drzwi i wiecej NIE WCHODZISZ, dzieciak drze sie drze sie drze sie.. az w koncu cichnie, ale czas sie dluzy niemilosiernie, ale to pomoze i jemu i wam i w nocy to samo, woda i spac, albo jaksie budzi to przytulic odlozyc i ma zasnac koniec,
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dodam tylko, że z każdym tygodniem jest trudniej. U takiego malucha pierwsza noc to ryk niemiłosierny (większość matek pęka), druga to już mniej, trzecia trochę buczenia, a kolejne... Ciiii

I zapamiętaj sobie jedno: jak dzieciakowi popuścisz, to kolejnym razem będzie trudniej, bo on już będzie wiedział, że miętka jesteś. Im starszy, tym sprytniejszy i Cię na przetrzymanie będzie brał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
O rany, nie wiem czy to na moje nerwy są takie sposoby Ale spróbuje żeby zasypiał sam.
On jeszcze ze trzy razy śpi w dzień i wtedy też się usypiamy. Czasem nawet cztery razy śpi w dzień (dziś tak było).

W nocy się nie usypiamy - zjada i zasypia od razu, już w czasie odłożenia do łóżeczka śpi więc całe to karmienie w nocy trwa 5 minut.

Zmieniony przez - Danones w dniu 2013-05-01 22:08:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
skubany znalaz sobie cycka na uspokojnie cwaniak i lasuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe, czy niedługo będziesz miała nerwy leżeć z nim w łóżku przez 2 godziny, bo sam nie uśnie

Poryczy, poryczy i przestanie.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-05-01 22:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Jako trening na sucho możesz oglądnąć parę odcinków Super Niani. Tam motyw odzwyczajania od spania z mamą był wałkowany wielokrotnie. Zobaczysz, co Cię czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ee moja córka ryczala 15 mienut pierwszej nocy , a ja siedzilam i ryczalam razem z nia przygotowana bylam na godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Ok, nie żebym nie chciała żeby zasypiał sam, usypianie jest dość czasochłonne
potestujemy jutro w dzień, trzymajcie kciuki


huda, ale my nie śpimy razem. Śpi w swoim łóżeczku, tylko zasypia przytulony na rękach, ma niecałe 5 miesięcy także to chyba jeszcze nie takie duże przestępstwo.

Zmieniony przez - Danones w dniu 2013-05-01 22:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamiętam, jak mojego młodego oduczaliśmy cyckania w nocy. Mąż mnie z sypialni wywalił, dzieciak się darł ja opętany, ja na sofie płakałam... Rzekomy głodomór głodny nie był wcale i wodą gardził Potem przez kilka nocy to ja budziłam się z przyzwyczajenia, a on sobie w najlepsze spał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

Następny temat

Konkurs/reziolki

forma lato