SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niestety trzeba , sa tacy co mają szczęście i ich dziecko nie ma problemów a sa i tacy co chodzą całe noce z ryczącym dzieciakiem żadna słomka w du..pkę nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Pamiętam, że byłam już tak zdesperowana, że zastanawiałam się nad zakupem wspomnianych słomek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ja stosowałam tez Sab simplex i to od momentu kiedy tylko można było , 2 razy zdarzyła nam się kolka i serio ukłony dla rodziców , którzy zmagają się z długimi kolkami. Koleżanki synek właśnie pół roku dzień w dzień , nie pomagało zupełnie nic. Deprecha na dzień dobry ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
I to wielogodzinne noszenie Młodej w pionie... Każda próba zmienienia ułożenia, czy nawet zarzucenia jej na drugie ramię kończyła się dzikim wrzaskiem. Masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam to.... aż żałuję, że nie miałam wtedy Endomondo do liczenia km :) bo ciekawa jestem, jaki dystans udało mi się z młodą na ramieniu po salonie pokonać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mój mąż łydki ćwiczył i przysiady z dzieckiem na ramieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Nie ma co, należy nam się order z ziemniaka ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
już dzieci nam to wynagrodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
mój mąż łydki ćwiczył i przysiady z dzieckiem na ramieniu


że też o tym nie pomyślałam.. młoda przy porodzie ważyła 4200 g, a potem było już ino ciężej Kolki dopadły nas w 3. miesiącu życia dziecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Obli, byłabym szczęśliwa, gdyby w nagrodę przesypiała całe noce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

Następny temat

Konkurs/reziolki

WHEY premium