SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaaaa... dzięki on nie wygląda jakby jeździł konno myślałam, że tu plecy mają pracować i na siłę starałam się je zaangażować. Ale dzięki za pozwolenie zmiany na ćwiczenie w siadzie, bo ugniatanie cycków bolących przed okresem to traumatyczne przeżycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na akcję Dupsko się piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta, szczerze mówiąc rozmyślania nad tym pomysłem zakończyłam w momencie przeczytania tego zdania:
Mówiąc prosto z mostu: ta zabawa adresowana jest raczej do szczupłych dziewczyn, których sylwetki nie wymagają redukcji, a poziom BF pozwala na realną ocenę rezultatów.

Niestety dupa otłuściła mi się naprawdę konkretnie i żeby tam coś dostrzec, to trza by ją mocno odtłuścić. Trochę się już napatrzyłam na jej zmiany i wiem, że nawet mierzyć musiałabym ją w dwóch miejscach żeby było miarodajnie - w najszerszym i w połowie pośladków. Jak chudnę znika mi ten zwis (czyli obecne najszersze miejsce) i najszerszym miejscem staje się środek pośladków. Mówię oczywiście o chudnięciu na treningu siłowym.
Także ten konkurs będzie dla mnie jak wrócę do poprzedniego rozmiaru bioder...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie histeryzujesz Ty nieco?
Dopuszczamy deficyt 20%, więc spokojnie możesz cosik BF spalić, zwłaszcza jeśli podkręcisz trening odpowiednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mówisz, że histeryzuję, to pewnie tak jest To znaczy cieszę się, że pomimo otulenia się sześciocentymetrową pierzyną z tłuszczu widzisz dla mnie szansę na ukazanie w konkursie czegokolwiek spod tej warstwy Tym bardziej, że jak powszechnie wiadomo, masz specjalizację trenerską z dup
A czy mam coś zmienić w treningu? Bo ten w sumie przecież właśnie dupę i dwójki katuje niemiłosiernie. Chyba, że pisząc o podkręceniu treningu masz na myśli dodanie jakiegoś "aero z pyerdolnięciem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dniu 13 kwietnia otrzymasz trening. Rzekłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoje RZEKŁAM brzmi złowieszczo Tym bardziej, że zaraz idę walczyć z bułgarem, a to przypomina mi na co Cię stać
I ten 13-ty... już się boję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wczoraj na treningu czułam się jak łania Kiedy ostatnio robiłam ten trening, to bałam się niskiego podestu jak diabeł święconej wody. A wczoraj wskakiwałam na wyższy jak kozica jakaś
W ogóle bardzo podoba mi się takie połączenie typowo siłowego z wytrzymałościowym. Pomijając fakt, że mnie zabija, to jakaś się taka młodzieńczo sprawna czuję przy tych skokach
Do rzeczy.

MICHA



TRENING



1A. wskoki szły pięknie i lekko w porównaniu z ostatnim razem
1B. w RDL sensowniej dobrane ciężary i w ostatniej serii już naprawdę walczyłam
2A. Pierwsza seria była wręcz pokazowa, ale po pierwszych bułgarach dzięń dziecka się skończył i w ostatniej to już siłąwoli wyskakiwałam w górę
2B. wzdrygam się nawet komentując upadek mięśni w każdej serii, jęki i syczenie dla otoczenia w gratisie
3. tym razem przydybałam stojak na sztangę i mogłam się porządnie ułożyć pod nim. Do 12 w serii to mam daleko, ale za to każde powtórzenie prządnie cyckiem do sztangi.
AERO: ponieważ trening był sensowniejszy, to i aero masakrujące. Pod koniec, to już walczyłam z wychodzącym pawiem, a to przecież power walk, a nie HIIT.

Tłumy były wczoraj na siłce, musiałam się między ludźmi przeciskać, ale sztangi i stojak na sztangi były wolne Do maszyn za to pięciu w kolejce


Zmieniony przez - figa79 w dniu 2013-04-10 10:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DNT. MISKA:



Poza tym okres dziś przyszedł. Jak w zegarku - co cieszy. Tym samym nadejszła wiekopomna chwila i I sezon starań właśnie się rozpoczął

Zmieniony przez - figa79 w dniu 2013-04-10 11:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Powodzenia, chętnie poobserwuję zalecenia i treningi. Pewnie niebawem temat na czasie. Będzie co podglądać, trzymam kciuki. A jak z aero w tym czasie początkowym??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

Następny temat

Konkurs/reziolki

WHEY premium