SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzychu - Gruby podejście pod 1/2 IM 2022 ;)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
Albo nie tylko ment tylko wszystko na raz Czas najwyższy
Z plecami u mnie bezproblemowo, raczej mam solidne podstawy, tutaj też zwracam uwagę, żeby spinać pośladki i nie łamać brzucha, zero dolegliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Podobnie robiłem zawsze wznosy póki plecy nie sprawiały problemów, najlepsza wersja
A Czaruś jaka klucha Ment chyba się wkrecil


właśnie w grudniu widziłem jak te wznosy tak robiłeś(albo całkiem poodbnie), a mi tak ni hvja dobrze nie wjedzie :D
tak jak ja robie u siebie to wtedy idealnie czuje tylko bok nawet przy większym ciężarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
Marian dorzuć mięsa i zbuduj mind-muscle connection to poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
03.04.2019
Pull

Wiosłowanie nachwytem 187,5kg x9, 155kg x14
Wiosłowanie Hammer 125kg x14, 102,5kg x17 wolny ekscentryk
Rack Pull 270kg x9, 220kg x16
Ściąganie V 100kg x10, 80kg x15
Narciarz 40kg x17
Odwrotny Butterfly 80kg x16, 65kg x20
Facepull 2x
Młotki 40kg x10, 35kg x15 z paskami
Uginanie w bramie 2x

Łydka 3x
Brzuch spięcia maszyna 2x skosy 40kg x20 x20 wznosy+scyzoryki 20+15x





Najpierw miałem wrzucić wiosło bo jakoś ładnie mi szło ale tak ustawiłem aparat, że było widać mi praktycznie tylko lędźwia bez całej góry
Tutaj widać, że przy piątym powtórzeniu puszczał mi chwyt w lewej ręce, przez co musiałem się poprawiać, przez co zacząłem od tego momentu zginać odc. piersiowy - więc chu*nia. Myślę, że gdyby nie to to bym zrobił i dychę i ładniej, bo by mnie nie wybiło z rytmu.
Dalej spoko, bez nerwacji, młoty robię z paskami, bo ramienno-promieniowy nie wyrabia z chwytem, a ramienny ma siły na uginanie, ale i tak trochę się rzucam tutaj łokciem.

Jak założyłem sobie obciążenie na racki to jakichś dwóch pajaców, w tym jeden z koszulką od Parisa "JUK" na całe plecy szerokości mojej linijki za czasów matmy w moją stronę "Ta, pewnie kreatynę popija w tym szejkerze, sterydziarz je*any"
Odwróciłem się i tylko spojrzałem się na nich z uśmiechem to zaraz wzrok w bok i sobie poszli na drugi koniec.
Ku*wa i wyszło, że nie jestem naturalem ech

Jutro wolne, szpital + dwa masaże. Akurat w tym drugim dobrze mi się wiedzie, serio nie sądziłem, że tak to się szybko rozwinie, jednak co mam znajomych i rozgłos wśród nich to nie spodziewałem się

Miska:
1) Jaglanka z wiórkami, szynka drobiowa
2) Tortille z kurczakiem i żurawiną
3) Manna z płatkami, bananem i kurczak
Trening - carbo
4) Ryż z ananasem, płatkami i WPC
5) Ziemniaki z kurczakiem, budyń lub owoce
6) Twaróg z masłem

W sumie codziennie to samo, jedynie 5 posiłek sobie rotuje, ale nie przeszkadza mi to wcale, a rewolucji brak żadnych więc spoko.

Fotka dziś po 2 posiłku jak wróciłem od klientki, skorzystałem ze słonecznka bocznego.
Ulaniec level już duży

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402514
hahaha i standardowo jakby też brali to by tez tak wygladali i tak dżwigali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Raz się mnie jakiś suchoklates spytał czy dużo bije tak na dzień dobry. Żadne czesc itp. To odpowiedziałem, że nie więcej niż on waży czyli w sumie niewiele, parsknąłem i polazl z podkulonym ogonem


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2019-04-03 20:41:34

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
No ostatnio tam jakieś same zyebusy przychodzą i to grupkami jak wilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402514
jakaś sieciówka?
u nas podobnie , chyba standard na takich siłkach tzn. klubach fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
S4
Albo jeszcze ostatnio też fajne dupy nawet przychodzą, ale co się na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni odzywałem do nich to na pierwsze wypowiedziane zdanie takie tępe się wydają, że masakra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - dziennik dragona

Następny temat

WIELKANOCNE NAGRODY

WHEY premium