SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
azzi, liczenie masz juz w głowie, sprawnie Ci pójdzie :) powodzenia w malowaniu !

oj moja kuchnia i sypialnia tez czekają na malowanie, ale jak mam zacząc ten bajzel to mi sie odechciewa, tym bardziej, ze jak zacznę malowac kuchnię, to chyba razem z meblami, bo mnie męczą już ciemne fronty

Jagoda tez mam mirenę i taki sam okres, po kilku godzinach od przyjścia, znika na pół roku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
współczuję zamieszania. Nienawidzę wszelkich remontów.
a spadki masz piękne

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Azzi wielkie gratulacje, super Ci idzie

u mnie tez by sie malowanie przydalo zwlasza w duzym pokoju, ale jak sobie pomysle o tym wynoszeniu mebli to

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Azii jak by malowanie sprawialao Ci duzo przyjemnosci to zobacz ile bys miala pracy u kolezanek z forum Co by nie odstawac od pozostalych to ja tez "kocham" malowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kurcze ja jednak odmieniec... lubię takie zamieszanie, przeprowadzki, remonty, zakupy z tym związane... i przy okazji odnajdywanie rzeczy "zgubinych". Za rok (wreszcie!!!) planuję remont tego mieszkania, gdzie obecnie mieszkam i przebieram już nóżkami.
Takiego typowego, codziennego sprzątania, prania, i innych czynności domowych nie lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja niby skonczyłam remont ale wciaz zamieszanie takie ze ciezko ogarnac z treningami, poddajhe sie moze po wakacjach w jakis rytm wpadne treningowy

Ja mam normlaną spirale, hormonów nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Przepraszam, że zaspamuję
Obli, czy masz jakieś artykuły czy badania dot. spirali? Bo Ty chyba o tej Gynefix wspominałaś. Chciałabym coś rzetelnego na ten temat poczytać, a tak z jednej strony reklamy, a z drugiej wizaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie zbierałam badan ale to juz jest tak dlugo np w Niemczech ze wiadomo w sumie wszytsko, jest to dosyc jasne ile procent prawdopodobieństwa itd i ze Gynefix ma mniej w temacie i podrażnień i stanów zapalnych dlatego nieródkom zakładają ja tez. Ale wiadomo ze to wszytsko prawdopodobieństwo wiec nie przewidzisz co i jak u ciebie bedzie.
jak umiesz po niemiecku masz pełno info od zwykłych kobiet majacych spirale i generalnie od zachwytów po rozczarowanie - wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja sobie założyłam, że pomaluję w tym roku jeszcze kuchnię, jadalnię przedpokój i może salon, jak mi starczy werwy oczywiście. Nie przepadam za malowaniem ale lubię zmiany. I lubię jak jest czysto.
Co do spirali, miałam mirenę przez rok ale wyprodukowała mi olbrzymie cysty na jajnikach, straciłam do niej zaufanie.
Dzięki Obli, za poprawkę na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12978 Napisanych postów 20739 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607914
Ja sobie założyłam, że pomaluję w tym roku jeszcze kuchnię, jadalnię przedpokój i może salon

amibitna jestes

Potopu podczas @ wspolczuje, ale chyba lepsze to niz bol i inne dolegliwosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium