SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale chuda jestes i narzekasz, wspaniale idelanie cialo akurat takie jai powinno byc, jak chcesz cos wiecej to tylko juz trzeba przelamywac naturalna tendencje organizmu. Oby wszyscy mogli tak wygladac
I zyczenia na wakacje, oby ci sie udalo to utrzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Azzi super

Ladnie z talii i brzucha polecialo
Nie narzekaj juz wiecej, bo naprawde dobrze wygladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Azzi szczeka mi opadla ale czad.
Nie wiem jak sie nazywaja te miesnie na plecach wokol bioder no i te drugie chyba prostowniki wygladaja fantastycznie. Jestem laik wiec nie umiem ponazywac wszystkiego powiem tylko: kobitko dobra robota łał.

Urlopuj sie bo zasluzylas na odpoczynek, pa,pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzięki, dziewczyny! W sumie sama się zdziwiłam tymi zdjęciami. Robiłam chyba 3,4 tyg temu dla Obli i jakaś grubsza byłam.
A to co mnie najbardziej zadziwia to to, że wymiary mam prawie identyczne jak wtedy, kiedy ważyłam 51,52 kg.
Chciałabym kiedyś zobaczyć mięśnie na nogach ale nie wiem, czy przy moich słabych giczach da radę. No i nad dupką jeszcze zostało do zrzucenia co nieco. Ale Iza, chyba miałaś rację, bliżej mi do gruchy. Na klatce drabina się zrobiła a uda, mimo spadku w cm nadal tłustawe.
Będę się pilnować na urlopie. Może tylko mniej mięsa więcej nabiału wrzucę. Obok mieszkają krówki, porobię sobie twaróg, zsiadłego mleka popiję, zagryzę ziemniaczkiem z koperkiem. I może bieganie polubię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Azzi ależ jesteś apetyczna! Zdjęcie z profilu fantastyczne I ramiona ładne, i plecy Nic tylko powtórzyć za Obli - oby każdy mógł tak wyglądać.
Podziwiam jeszcze za zacięcie, te treningi przeplatane nudnościami. Wypoczywaj sobie, zasłużyłaś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
azzi pięknie jest, bardzo bardzo mi się podobasz
gratulacje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Azzi, wyglądasz na prawdę apetycznie. I widać, że zapracowałaś na takie ciało. Cudownie, że możesz zbierać efekty swojej ciężkiej pracy i możesz teraz trochę odpocząć. Oby ten odpoczynek dał Ci więcej siły na kolejny etap. Pokazujesz wszystkim, że ten, kto uparcie dąży do celu osiąga go! Będę dalej kibicować i wspierać, aż dojdziesz do umięśnionych ud i dalej

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
ja nie moge azzi, zaniemówiłam, wyglądasz bosko !! wielkie brawo za te wszystkie centymetry mniej, szczególnie w brzuchu, biodrach, udach

kawał dobrej roboty, będe brac z Ciebie przykład :D

udanych wakacji, pysznego twarogu !
gratuluje :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Azzi pięknie zeszło, akcja 40 jak widać Ci dobrze służy

Teraz miłego odpoczynku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium