SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Przeca się regeneruję, coby mieć MOC na zabawę dla "ryczących". A poza tym lubię mieć czasowo poukładane treningi, żebym nie musiała się zastanawiać co kiedy robić.
Zresztą grabienie trawnika to prawie jak aero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
azzi ostatni weekend wolności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Krewetko znam, czytałam. Dlatego napisałam "prawie". Chociaż z drugiej strony tak samo się pocę, męczę nawet bardziej i na drugi dzień mam zakwasy. No i nigdy nie doszłam na orbim do 5 godzin.
Fala, tak jest! Ostatnie dni bez treningu i liczenia a potem ostro do roboty. Może wreszcie uda mi się schudnąć. Lato się zbliża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
azzi fajny trening Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Azzi ja dziś machałam 3 godz. szmatą myjąc okna więc aero mam zaliczone
Trening masz ciekawy Wykorzystaj jeszcze ten weekend

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Wykorzystałam aż za bardzo. Właśnie wróciłam z imprezy z okazji dnia św. Patryka. Popełniłam piwo(3) i frytki( też 3)oraz koncert dwóch zespołów country(nie lubię). Ale było fajnie!
Bardzo żałuję i obiecuję poprawę(aż do następnego dnia św. Patryka).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
ale chociaż zielone jadłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium